Hi !

Parę osób poprosiło mnie abym napisała jak dbam o włosy. Dzisiejsza notka właśnie o tym.

Stosuję produkty marki Pantene: są przede wszystkim lekkie i nie obciążają włosów. Od pewnego czasu stosuję tylko i wyłącznie te z lini „Aqua Light”. Po umyciu nakładam krem do włosów firmy Rene Furterer, który poleciła mi fryzjerka. Krem bardzo dobrze odżywia włosy, chroni je i ma właściwości zdrowotne. Należy uważać jednak, aby nie nałożyć zbyt dużej ilości ponieważ krem jest tłusty.
Gdy prostuje włosy lub też nakręcam je na lokówkę zawsze stosuję krem wygładzający Loreala. Nakładam go bezpośrednio na pasmo, które nakręcam czy prostuje – dzięki temu włosy zbytnio się nie niszczą. 
Do rozczesywania włosów po umyciu używam tylko i wyłącznie grzebienia, ponieważ nie wyrywa on włosów tak jak szczotka i o wiele lepiej rozczesuje włosy :)

Szampon i odżywka/shampoo and conditioner – Pantene „Aqua Light”
Krem do włosów/ hair creme – Rene Furterer „Carthame”
Krem wygładzający/smoothing cream – Loreal „Hot Liss”
Grzebienie/combs – Rossmann
Ostatnie egzaminy na studiach poszły mi świetnie ! Dzisiaj dowiedziałam się, że zaliczyłam Angielski i tym samym został mi już tylko ostatni egzamin w środę, który mam nadzieję pójdzie mi również dobrze. Oznacza to, że jeśli go zaliczę, to mam 3 tygodnie wolnego ! Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że pojawią się zmiany na moim blogu a także więcej notek z outfitami ! 
Parę dni temu kupiłam pewną rzecz na allegro, jeśli jutro przyjdzie podzielę się z Wami tą zdobyczą. Tymczasem zostawiam nutkę tajemnicy i uciekam :)
Do następnego !