Hi !
Wczoraj obejrzałam film „Czarny Łabędź” i zainspirował mnie on do dzisiejszej notki. Na początku bardzo wszystkim polecam ten film. Nie będę Wam go recenzowac, ponieważ wiele z Was na pewno chcę go zobaczyć ;) Natalie Portman zagrała fenomenalnie a co najważniejsze wyglądała szałowo. Twórcy filmu postawili na to aby aktorka pięknie prezentowała się w kreacjach baletowych i tak też się stało.
W sezonie wiosna/lato 2011 baletowy trend powraca na wybieg. Już teraz możemy oglądać na wybiegach delikatne, subtelne stroje, które pokazują kobietę z jej najdelikatniejszej strony. To właśnie balet od lat inspiruje projektantów mody takich jak Chloe czy Koma. Delikatne pastelowe kolory,  subtelne topy, spódniczki, włosy zaczesane i upięte – podoba Wam się taki styl?

Zdjęcia Natalie Portman

Na koniec wrzucam kilka zdjęć z mojej ulubionej sesji baletowej. 
Nie jest to trend mody ale zwykły typowy strój baletnicy. W tej stylizacji czułam się naprawdę dobrze i przez chwilę mogłam poczuć się jak prawdziwa baletnica. Mam nadzieję, że zdjęcia Wam się spodobają.  Fotografem był bardzo uzdolniony młody człowiek – Renard Piechocki i bardzo mu dziękuję za tą sesje.

 Zdjecia/Photo – Renard Piechocki
Wizaż/Make up – Ewa Jaworska
Miejsce/Place – szkoła baletowa w Poznaniu


Dziś jadę pobuszować na zakupach ! 
Do następnego !