Hi !

Nie pisałam tydzień. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Zaczął się semestr letni na uczelni. Nowe świetne przedmioty takie jak: geografia polityczno-ekonomiczna, kultury i regiony świata, ale także przedmioty, z którymi wiem, że będzie ciężko jak: statystyka opisowa czy makroekonomia. Ogrom materiału z Historii Stosunków Międzynarodowych i totalny luz na Socjologii :) Angielski, Ćwiczenia  z makro i statystyki itp. Zajęcia we wtorki, środy i czwartki. Ogólnie stwierdzam, iż uwielbiam moją uczelnie ;)

Dzisiaj był piękny dzień. Słoneczko świeciło i wreszcie robi się coraz cieplej. Niestety wróciłam zbyt późno do domu i gdy chciałam zrobić zdjęcia było już za ciemno.
Wychodząc dziś z uczelni zauważyłam kwiaciarnie a na zewnątrz mieniły się różowe tulipany, które były tak śliczne, że skusiłam się i kupiłam trzy.

Przez ostatni tydzień zmieniłam wystrój mojego pokoju i wprowadziłam parę zmian do garderoby. Tutaj możecie znaleźć wcześniejszy wygląd mojej szafy (klik). A teraz obecny:

 

 

 

 

Zakupiłam pokrowce na rzeczy i buty dzięki czemu lepiej utrzymywać porządek. Kartony i inne rzeczy z dolnych półek wyrzuciłam a na ich miejscu umieściłam buty. Uważam, że organizacja w garderobie dzięki temu jest o wiele lepsza :) Uwielbiam ją, mam nadzieję, że Wam również się podoba.
Jeszcze jedno: wiele z Was piszę do mnie z pytaniem „ile mam wzrostu”. Odpowiadam tutaj : mam 171 cm. :)
Do następnego !