Hi !

Dziś mam dla Was relację z pobytu na Fashion Week. Jestem zachwycona pokazami, atmosferą i tym ilu wspaniałych ludzi można tam poznać. W dodatku tyle świetnie ubranych osób na raz jeszcze nie widziałam. Coś wspaniałego. Niektórzy uważają, że FW z roku na rok są coraz gorsze. Ciężko mi to ocenić, gdyż był to mój pierwszy raz, i bez możliwości porównania mogę stwierdzić, że warto było pojechać. Na każdym kroku można było odczuć „wspierających” całą imprezę sponsorów (BLOW, MAYBELLINE,…), patronów medialnych (K MAG, POKA POKA,….) co było bardzo miłe i czasem nawet pomocne ;)

Niestety z różnych przyczyn mogłam pojawić się na FW tylko w piątek. Wiem jedno: następnym razem jadę na wszystkie dni (nieodwołalnie!). Zachwycił mnie pokaz Piotra Drzały (bardziej niż Bohoboco – co było dla mnie zaskoczeniem), dlatego też przygotowałam o tym osobną notkę. Pokażę w niej też kolekcje: Jeremy Scott for Adidas, która była również bardzo interesująca.

Mam naprawdę mnóstwo zdjęć dla Was, a co za tym idzie spory dylemat co wybrać i pokazać. Dlatego też podzieliłam fotorelację na trzy osobne notki – mam nadzieję, że Was nie zanudzę ^^

Chcę z tego miejsca podziękować wszystkim których miałam okazję poznać a przede wszystkim blogerkom, które są wspaniałe :) Dzięki dziewczyny !

fot. me and Aleksandra Malinowska 

 Jeśli przesadziłam z ilością zdjęć to najmocniej przepraszam. Zdjęcia niestety nawet w połowie nie oddają tego klimatu, ale mam nadzieję, że Wam się spodobają ! 
Co miałam na sobie:
spodnie – zara
t-shirt – romwe
buty – stylowebuty
kapelusz – c&a
obroża – regal rose
zegarek – asospolska
torba – h&m
Do następnego !