Hi !

Jak dobrze, że dzisiaj mam wolne. Zrobię wszystkie zaległe rzeczy w domu, pójdę z Boją na spacer i może kilka nowych zdjęć wpadnie :) Tymczasem mam dla Was zdjęcie sukienki z HM. Niby prosta, niby zwykła ale urzekł mnie jej gorset ♥ Tutaj bez niczego ale w połączeniu z dodatkami – idealna ! Sukienka jest do ziemi. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Obiecałam Wam recenzję książki „Sukces według Teen Vogue…”.
Książka nosi miano poradnika, jednak ja nazwałabym ją bardziej zbiorem opowiadań/artykułów ze wspaniałymi fotografiami. Jeśli ktoś spodziewa się, że wyszczególni ona punkty: co zrobić aby być sławną blogerką, projektantem itp. to się rozczaruje. Swoje historie opowiadają ludzie, którzy zaistnieli w tej branży lub mają z nią dużo do czynienia. Wspominają jakie były ich początki, czy było ciężko itp. Możemy się na nich wzorować. W dodatku znajdziemy tam mnóstwo pięknych zdjęć, które cieszą oko :)

Polecam Wam książkę – myślę, że warta jest swojej ceny. Jako typowy poradnik – NIE, jako książka posiadająca w sobie zbiór wywiadów, opowieści, artykułów i zdjęć – TAK.

Do następnego !