Hi !

Dzisiaj mam dla Was zestaw z pięknej i słonecznej soboty :) Na zdjęcia wybraliśmy się na Stary Rynek w Poznaniu. Już zapomniałam jak piękne potrafi być to miejsce ! Przechadzaliśmy się uliczkami pomiędzy castingiem do Top Model a koncertem przy ratuszu. Zostałam nawet zaatakowana przez świętego mikołaja (w maju !!). 

Wróćmy do zestawu – czarna plisowana spódnica wcale nie musi nam się kojarzyć ze szkolnymi mundurkami. W połączeniu z kwiatowym topem tworzy lekki i nowoczesny set. Pytacie o buty – dla mnie są naprawdę wygodne (a mówię to po przejściu sporego kawałka po niezbyt prostej nawierzchni) ale to wszystko i tak jest kwestią indywidualną. Mam nadzieję, że zestaw Wam się spodoba. Enjoy !

skirt – zara via casual.com.pl
shoes – zara
top – butik
bag – novamoda.pl
watch – d&g via zlotewyprzedaze.pl
Jakiś czas temu pisałam Wam na Fan Page’u, że moja 10 letnia drukarka padła :( Na szczęście z pomocą przyszła mi firma EPSON i ich nowa drukarka atramentowa (L800), dzięki której będę mogła drukować zdjęcia w najlepszej jakości bez wychodzenia z domu. Jest to dla mnie o tyle ważne, ponieważ moją manią jest drukowanie inspiracji i wieszanie ich na ścianie (co mogliście kiedyś zaobserwować przy okazji posta o  garderobie). Ale o tym wszystkim już wkrótce :)
Do następnego !