Hi !

Zachodzące słońce, koszula w kratę, longboard – nie mój styl ? A jednak ! Co prawda na razie moja jazda na longu ogranicza się do jazdy przed siebie ale od czegoś trzeba zacząć prawda ? Dzięki uprzejmości mojego dobrego znajomego, który prowadzi sklep longboardPOINT.pl i ma niezłą zajawkę na tym punkcie mogliśmy wykonać fajne zdjęcia i trochę pojeździć. Cały sprzęt łącznie z kaskiem i rękawicą pochodzi właśnie stamtąd. Longboard robi się coraz popularniejszy w Polsce, nawet wśród blogerek – zdjęcia z deską możecie zobaczyć także u Oli z bloga Almaa in Wildfox7 – przyznam że to nie było zamierzone :)

Zdjęcia rządzą się swoimi prawami dlatego, nie mam ochraniaczy a kask tylko na kilku, ale pamiętajcie że jest to nieodłączny element jeśli ktoś nawet tak jak ja jeździ po prostej lini :)

Edit. Jeśli chodzi o pytania dotyczące butów to są niesamowicie wygodne i stabilne ! Jednak na typowe jeżdżenie na longu polecam zwykłe trampy ! Pamiętajcie, że tutaj chodziło o zamierzony efekt zdjęć. Enjoy !

longboard & accessorize – longboardPOINT.pl
top – river island
shirt – marks&spencer
pants – DIY (s.oliver)
shoes – fleq.pl
bracelets – bydziubeka.pl / lilou

Do następnego !