Hi !

W piątek wieczorem odbył się pokaz Roberta Kupisza, na który zostałam zaproszona przez głównego sponsora imprezy: E Perfume Style. Jeszcze przed pokazem, udałam się do strefy E, gdzie można było porozmawiać z innymi blogerkami, sponsorem imprezy a także możliwość wspólnego zdjęcia z Robertem Kupiszem.

Przejdźmy zatem do tego co najważniejsze czyli do pokazu i kolekcji. Kolekcja „Gelem” odzwierciedla prawdziwe cygańskie wesele. Chaos, przepych, kolory. Każdy szczegół był idealnie dopracowany: pofalowane włosy modelek, wąsy + zaczesane włosy modeli – wszystko jak w cygańskim taborze. Pojawiły się również  faktury i kolory wykorzystywane wcześniej przez Roberta, a także nowości w postaci sportowego look’u (adidasy, białe skarpetki, bluzy) i rockowego luzu (agrafki zastępują ćwieki!).
Co do samego pokazu…. Jak wiecie Robert Kupisz słynie z odbiegającego od klasycznego kanonu stylu. Tak było i tym razem. Niesamowita muzyka, która na czas pokazu przeniosła nas w zupełnie inny świat, podobnie jak światła i różnorodna choreografia.Każdy szczegół był perfekcyjny. Dzikie flamenco, pełne werwy sportowe ekscesy, taneczna impreza, cygańskie wesele itd. Tego nikt się nie spodziewał !
Nie da się opisać słowami emocji towarzyszących podczas pokazu. Chyle czoła przed Robertem, dla mnie jest nie tylko świetnym projektantem ale także bardzo sympatycznym człowiekiem – „normalnym”, a w świecie show biznesu to słowo jest niezwykle ważne. Dla mnie cały pokaz to mistrzostwo łącznie z miejscem, muzyką, choreografią, modelkami, modelami no i przede wszystkim kolekcją (zarówno męska jak i damska przypadły mi do gustu) z której na pewno wybiorę coś dla siebie. Tymczasem zapraszam Was do obejrzenia zdjęć ! :) 

fot. Bartek Szmigulski / Adrian / Miikax3
W następnej notce, pokażę Wam dokładnie moją stylizację z pokazu.
Na koniec już kilka zdjęć samej kolekcji (wybrałam swoje ulubione typy!)
fot. AKPA
Dziękuję E Perfume Style za zaproszenie !!! :)
Do następnego !