Hi !
Ci którzy śledzą mojego bloga wiedzą dobrze, że uwielbiam pomadki. Dlatego dziś chcę Wam pokazać kilka moich ulubionych.
Przed każdym nałożeniem pomadki nakładam na usta Carmex, który jest niezastąpiony. Idealnie nawilża i chroni usta. Dzięki niemu pomadka jest trwalsza i nie wysusza ust.
Carmex – rossmann około 8 zł
Ok. W takim razie zaczynam oprowadzanie :) Na początek moje usta w naturalnym kolorze. Te jasne pomadki będą wyglądać inaczej w zależności od naturalnego koloru.
Na pierwszy ogień nie idzie pomadka a błyszczyk. Nigdy tak naprawdę nie lubiłam błyszczyków, ale ten ze zdjęcia jest „inny”. Przede wszystkim nie klei się (a to zawsze mnie odrzucało). Pod błyszczykiem możecie już zobaczyć moje top 8. Najpierw delikatny kolor nude wpadający w róż, perłowy odcień, błyszczący róż, matowy róż, brzoskwinia, śliwka, ostry róż i czerwień.

błyszczyk Benefit Lollibop – około 50 zł spehora
Rimmel 070 Airy Fairy – Rossmann około 17 zł
Maybelline Color Sensational 832 Kiss Pearl – Rossmann około 20 zł
Maybelline Color Sensational 143 Pink Fizz – Rossmann około 20 zł
Rimmel Kate Moss 102 – Rossmann około 17 zł
Manhattan 34N – Rossmann około 15 zł
Rimmel 300 Electric Plum – Rossmann około 17 zł
Rimmel Kate Moss 02 – Rossmann około 17 zł
Czerwień jest moim ulubionym odcieniem jeśli chodzi o pomadki. Prezentuję Wam dziś moją ulubioną, ale  odcieni tego koloru mam kilka. Zdecydowałam, że na czerwień poświecę osobny post.
 Rimmel 170 Alarm – Rossmann około 17 zł
Do następnego !