Hi!

Jak już wiecie z mojego fan page’a miniony weekend spędziłam w Jastrzębiej Górze. Wraz z moim narzeczonym zostaliśmy zaproszeni nad morze przez Primavera Converence&SPA.
Weekend nad morzem? 
W SPA? 
Z drugą połówką? 
Czego chcieć więcej! Okazało się, że hotel Primavera przygotował dla nas szereg atrakcji i dzisiaj mam dla Was krótką fotorelację z pobytu nad morzem. 
Atrakcje, jakie na nas czekały to: zajęcia z ZUMBY (dużo pozytywnej energii), siłownia, masaż sycylijski i masaż stemplami ziołowymi (polecam w szczególności ten pierwszy, bardzo relaksujący!), manicure, pedicure, salon gier, nieograniczony wstęp na basen, nieograniczony wstęp do świata saun.
Primavera słynie z kompleksu basenów i saun – nic dziwnego, że właśnie to najbardziej przypadło nam do gustu. Na basenie i w saunach siedzieliśmy non stop. Trzy baseny (w tym jeden dla dzieci), dzika rzeka, zjeżdżalnia, przeciwprąd, gejzery, jacuzzi, do tego sauny: fińska, infrared i łaźnia parowa. Wieczorem, gdy było już ciemno cały basen był pięknie podświetlony – przyznam, że to oświetlenie zrobiło na nas wielkie wrażenie! 

Cały hotel utrzymany w przyjaznej atmosferze – jest to na pewno raj dla dzieci! Dużo animacji i atrakcji dla maluchów. Dorośli również znajdą coś dla siebie (co można zobaczyć na poniższych zdjęciach). Ponadto pyszne jedzenie (możecie się śmiać, ale gdziekolwiek jestem jedzenie odgrywa dla mnie bardzo istotną rolę), ogromne centrum SPA&Wellness, spokojna okolica i 100 m dalej piękna plaża.

A poniżej pobyt w pigułce :) 
Dziękuję hotelowi Primavera Conference&Spa za zaproszenie! Potrzebowałam takiego odpoczynku! Moja weekendowa przygoda z Primaverą kończy się, ale Wasza może się dopiero zacząć – o tym już wkrótce :) 
Do następnego!