Hi!

Dzisiaj mam dla Was podsumowanie 2013 roku. Zamiast zdjęć moich ulubionych stylizacji prezentuję kilka najciekawszych wydarzeń, które miały miejsce w minionym roku. 
Styczeń
Zaproszenie na event klubu zakupowego Fashion Days. Wraz z innymi blogerkami, mogłyśmy zapoznać się osobiście z największymi markami modowymi takimi jak Chanel, Louboutin czy Prada. Naszym zadaniem było stworzenie stylizacji z przedmiotem pożądania. W całej akcji towarzyszyli nam Karolina Malinowska, Jolanta Czaja oraz Olivier Janiak.
Więcej zdjęć oraz słów o całej akcji – KLIK, KLIK.

Luty
Kolejny miesiąc i kolejna bardzo fajna akcja. Tym razem z Veroni Mineral: 4 blogerki, 4 finalistki, 2 godziny i 4000 zł. Wbrew pozorom to nie było wcale łatwe :) Zobaczcie krótki filmik.

Marzec

W marcu zrobiłam swój pierwszy tatuaż. Jest on dla mnie bardzo ważny – przypomina mi, że nigdy nie można się poddawać nawet wtedy gdy wali się cały świat. Zawsze po burzy wychodzi słońce dlatego nie można tracić nadziei.

Kwiecień
To miesiąc pokonywania własnych słabości i łamanie granic. 60 km na rowerze, podjazd pod największą górę – pot, łzy ale jaka satysfakcja!

Maj
Kolejny fajny projekt tym razem z zaprzyjaźnioną fotograf i wizażystką. Zdjęcia: Aga Marciniak / Make up: Ela Zimniak.

więcej zdjęć – KLIK

więcej zdjęć – KLIK

Czerwiec
W tym miesiącu odwiedziła mnie ekipa lamode.info która nagrała krótki film z moją osobą. To było bardzo fajne doświadczenie i pamiątka na całe życie!

A day with… Paulina Jagodzińska from lamode.info on Vimeo. Autor: Jakub Pleśniarski

Lipiec
Lato rozpoczęło się ukończeniem studiów.

Po 3 letnich studiach nadszedł czas na krótkie ale szalone wakacje w Trójmieście i koncert Rihanny.

Do Poznania wróciłam już nie z chłopakiem ale narzeczonym :)

Sierpień
Sierpień to ponowny wypad do Trójmiasta na długi weekend.

Wrzesień

We wrześniu zrobiłam swój drugi tatuaż. Dla wielu dziwny motyw dla mnie przemyślany i wartościowy: wyraża mnie w 100%, to co lubię, to jaka jestem – szczegóły pozostawiam dla siebie :)

Pod koniec września wraz z narzeczonym dostaliśmy zaproszenie do Primavera Conference&Spa – nie mogliśmy nie skorzystać.

Październik

W październiku zdecydowałam się na adopcję na odległość. Mój synek Benoit ma 4 latka i mieszka w Kamerunie. Cały post o tej akcji znajdziecie TUTAJ. 

Listopad

Padła magiczna liczba na moim Fan Page’u – mianowicie 100 tysięcy fanów. Z tej okazji nagrałam filmik, który publikowałam na początku grudnia.

Grudzień

Grudzień był dla mnie doskonałym zakończeniem roku. W 2014 rok wkroczyłam z nową pozytywną energią – obcięłam włosy (skróciłam je o 10 cm). Potrzebowałam jakieś zmiany i jestem bardzo zadowolona z efektu :)

Jeszcze raz dziękuję, że byliście ze mną kolejny rok! :) Do następnego!