Hi!

Dzisiaj mam dla Was krótkie info. Ze względu na sporo nowych tematów planuję za jakiś czas zmienić trochę wygląd bloga i wprowadzić zakładki tematyczne. Do tego jednak potrzebuję czasu, dlatego mam nadzieję, że zmiany, które chwilowo wprowadziłam wystarczą. Po prawej stronie możecie zauważyć zakładkę „Etykiety” oraz „Szukaj na blogu”. 

Pierwsza zmiana to kategorie, które pojawiają się na stronie. Po kliknięciu w wybrane słowo zostaniecie przeniesieni do wszystkich postów z danej kategorii. Przykładowo jeśli chcecie przeglądać tylko posty związane z modą to klikacie na słowo „Moda”, wtedy nie pojawi się żaden post z serii „Uroda” czy „Podróże”. Z niektórych etykiet jest tylko po kilka notek ale gwarantuję, że to się zmieni (zapewniam jednak, że moda pozostanie zawsze na pierwszym miejscu). Druga zakładka „Szukaj na blogu” to coś dla osób, które często proszą mnie o link do notki z makijażem itd. Teraz wystarczy wpisać szukane słowo, frazę i wyszukiwarka znajdzie dla Was poszczególne posty. Myślę, że to duże udogodnienie dla wszystkich, którzy poszukują starszych postów a nie mają czasu szperać w archiwum.

Na koniec mam dla Was kilka zdjęć ze spaceru z Boją. Uwielbiam z nią wychodzić: jest wtedy taka szczęśliwa, a na samo słowo „spacerek” skaczę w kółko i nie może się doczekać wyjścia ♥♥♥ W ostatnich dniach pogoda jest przepiękna!!! Wszystko budzi się do życia, a człowiek zupełnie inaczej funkcjonuje gdy od rana do pokoju wpadają promienie słoneczne (mam nadzieję, że nie powiedziałam tego za wcześniej).

A już jutro post z zestawem :)

Do następnego!