Na początku jest szok i panika….. potem wyzwanie, motywacja i walka. W końcu pojawia się nadzieja, wsparcie i ZWYCIĘSTWO.
Gdy tylko dostałam zaproszenie do akcji „Policzmy się 2014” bez zastanowienia się zgodziłam. Dlaczego? Ponieważ, dobrze wiem jak ważne jest wsparcie dla osób, które zmagają się z chorobą nowotworową. Dopóki to nie spotka nas samych, lub bliskich nam osób nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile walki trzeba podjąć aby wygrać. Samemu jest ciężko, dlatego bez zastanowienia wzięłam udział w tegorocznej edycji. W ramach akcji został nagrany 30 sekundowy filmik z udziałem blogerów (i nie tylko), który możecie zobaczyć poniżej. Ponadto przez tydzień (od dziś do 16 maja) będziemy symbolicznie „liczyć się” wyrażając tym samym solidarność z osobami walczącymi z nowotworem.

Cała akcja ma na celu zrzeszać tych, którzy walczą, wygrali i wspierają, ma pokazać, że RAK to nie wyrok! Ma również zachęcić wszystkich do profilaktyki i pogłębić wiedzę na temat chorób nowotworowych.  Zapraszam Was na stronę – KLIK – dołączcie do akcji, niech będzie nas jak najwięcej!!!!

TUTAJ możecie zobaczyć krótką zapowiedź w postaci filmu, w którym usłyszycie mój głos w tle (możecie też kliknąć w zdjęcie)….

….a poniżej spot reklamujący całą akcję.


Policzmy się 2014 from Policzmy Się on Vimeo.

Zachęcam do wsparcia – wystarczy jedno kliknięcie, to nic nie kosztuje!