Hi!

Dzisiaj kolejny wpis z działu fitness (obiecany post na temat odżywiania pojawi się w sobotę lub niedzielę) – tym razem kilka słów o pierwszych zajęciach, na których pojawiłam się w Pure Jatomi. TBC – mówi Wam to coś? Jeśli nie to zapraszam do krótkiej lektury :) 

CO TO?

TBC – Total Body Condition, czyli trening kondycyjny całego ciała. Zajęcia te mają na celu poprawić naszą wydolność, wytrzymałość i siłę mięśni. Przyznam szczerze, że jest to naprawdę dynamiczny trening, podczas którego spalamy dużą ilość kalorii i tkanki tłuszczowej. Po pierwszych takich zajęciach byłam totalnie „wypompowana” z sił, ale oczywiście w tym pozytywnym znaczeniu.

DLA KOGO?

Przed zajęciami obawiałam się, że sobie nie poradzę, w szczególności, że z moją kondycją było wtedy słabo. Jednakże motywujący instruktor wspiera nas na każdym kroku, dlatego śmiem stwierdzić, że są to zajęcia absolutnie dla wszystkich niezależnie od wieku czy płci. Każdy sobie poradzi – tylko przygotujcie się na pot ;)

PO CO?

Jak już wcześniej wspomniałam, zajęcia TBC służą całej naszej sylwetce: poprawiają  koordynację ruchową, wzmacniają mięśnie, spalają kalorie, spalają tkankę tłuszczową i poprawiają siłę mięśni. Dla mnie to świetne uzupełnienie treningów i staram się raz na jakiś czas pojawiać na tych zajęciach.


Na koniec mam dla Was wypowiedź eksperta:


„Zajęcia TBC jest to świetny trening, który daje nam gwarancję pozytywnego zmęczenia.
Dzięki temu iż, jest to trenenig, który kochają zarówno klientki jak i instruktorzy, ponieważ nie można się na nim nudzić.Dowolona kombinacja ćwiczeń, wykorzystanie różnorodnego sprzętu oraz zróżnicowana muzyka gwarantują świetny trening, bez poczucia znudzenia i zmęczenia psychicznego. Pozytywnie nakręcony instruktor to klucz do sukcesu tych zajęć. Oprócz tego iż bezpiecznie przeprowadzi przez każde ćwiczenie, omawiając i poprawiając technikę uczestników dodatkowo  wprowadzi pozytywną atmosferę na zajęcia. Mnóstwo energii i uśmiechu płynącego od prowadzącego daje siłę i motywację do działania”
Aneta Ożarowska, Pure Jatomi Fitness
Do następnego!