Hi!

Jakiś czas temu dostałam zaproszenie na zakupy od sklepu TK Maxx. Muszę przyznać, że bardzo lubię ten sklep, ponieważ można w nim znaleźć naprawdę niesamowite perełki (w tym najlepsze światowe marki), w bardzo atrakcyjnych cenach. Pamiętam, gdy pierwszy raz tu trafiłam i stwierdziłam, że nic nie znajdę, a potem po godzinie buszowania między wieszakami miałam całą stertę ubrań (nie wspominając o zatrzymywaniu się przy np. domowych akcesoriach). Świetnym ułatwieniem jest podział sklepu na działy: damski (sukienki, t-shirty, swetry…), męski, dekoracje, sport, dział dziecięcy, buty itd. 

Na zaproszenie TK Maxx wybrałam się do Poznań City Center na małe, zakupowe szaleństwo. Poniżej możecie zobaczyć część rzeczy, które udało mi się upolować :)Gdy już zmierzałam powoli do kasy moim oczom ukazał się dział dla psiaków! Nie mogłam przejść obojętnie. Jako, że Boja jest pełnoprawnym członkiem rodziny, a jej ponton, na którym spała był już mocno zużyty postanowiłam zaopatrzyć ją w nową „leżankę”!

Tak oto Boja (fashionistka z niej! Albo bardziej pieshionistka ) została nową posiadaczką pięknej i nie byle jakiej „poduchy”!

Przy okazji chciałabym zaprosić wszystkich mieszkańców Poznania do wzięcia udziału w świetnej zabawie. Otóż 31 maja w sklepie TK Maxx w Galerii Malta oraz 1 czerwca w Poznań City Center zostanie ustawiona specjalna fotobudka (kto nie lubi takich zwariowanych zdjęć)!!! Fotki, które zostaną w niej wykonane pojawią się na Facebooku marki oraz na platformie cyfrowej #MebyMe (klik). Każdy, kto stworzy wyjątkową stylizacje z rzeczy dostępnych w sklepie i uwieczni swój look w fotobudce będzie mógł wziąć udział w konkursie! Do wygrania 3 nagrody o wartości: 100 zł, 200 zł i 1000 zł na zakupy w sklepie TK Maxx. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie sklepu (klik). Pokażmy, że Poznaniacy mają styl i potrafią wyrazić siebie!!! Zapraszam do zabawy :)

Do następnego!