Hi!

Dzisiaj przygotowałam dla Was post przy współpracy z marką Veet. Produktów tej marki używam od bardzo dawna – od momentu, gdy mama po raz pierwszy pokazała mi krem do depilacji. Ostatnio bardzo często pytacie jak dbam o swoje nogi, jakiej depilacji używam, dlatego wraz z Veet stworzyliśmy dla Was post ukazujący przygotowania do wielkiego wieczoru, z którego dowiecie się jaką formę depilacji nóg preferuję, a efektem końcowym będzie stylizacja w stylu Femme Fatale. Femme Fatale oznacza dla mnie kobietę, która jest pewna siebie, zna swoje wartości i doskonale wie w czym dobrze wygląda. Każda kobieta powinna być świadoma swoich atutów, z pewnością pomogą jej w tym piękne i gładkie nogi!

Swoje przygotowania do wielkiego wieczoru zaczynam na kilka godzin przed wydarzeniem. Na początku przeglądam garderobę i przygotowuję wszystkie elementy stylizacji (łącznie z doborem odpowiednich perfum, szminki itd.). 

Następny krok to przygotowanie ciała – prysznic i depilacja! Pozwólcie, że tutaj zatrzymam się na dłużej i odpowiem na Wasze pytania jak dbam o swoje nogi.

Używam Kremu do Depilacji pod Prysznicem Veet – w moim przypadku sprawdza się bardzo dobrze (mam cienkie i jasne włoski) – jest to też świetna alternatywa dla kobiet, które żyją w pośpiechu (czas depilacji to 4 minuty). Wystarczy nałożyć go na nogi przed wejściem pod prysznic, wziąć prysznic (przyda się też muzyka a urządzenie na zdjęciu to radio) i na koniec gąbeczką załączoną do zestawu zetrzeć krem – voila! Piękne i gładkie nogi. Od jakiegoś czasu używam tej metody: jest prosta, szybka i włoski odrastają dłużej niż po goleniu maszynką (czego bardzo nie lubię!). Dodatkowo po każdej kąpieli, a także przed wyjściem smaruję nogi mocno nawilżającym balsamem.

Czas na ostatnie poprawki i stylizacja w stylu Femme Fatale gotowa! A wy jak sobie ją wyobrażacie?

dress – second hand
shoes – deezee
bag – starubutik
necklace – wishbone fine jewelery
watch – mulierstore
Do następnego!