Hi!

Dzisiaj chciałabym Was zapoznać z bardzo fajną aplikacją, której używam do biegania (ale nie tylko, także do jazdy na rowerze). Jak wiecie biegam systematycznie a aplikacja, która liczy mój czas i kilometry to dla mnie priorytet. O czym mowa? O aplikacji Rexony: Możesz więcej. Posiadacze Androida mogą ją pobrać tutaj, natomiast iOSa tutaj. Na Fan Page’u Rexony (klik) znajdziecie więcej informacji na temat wyzwań, które możecie podjąć.

Od jakiegoś czasu bieganie odgrywa w moim życiu bardzo ważną rolę. Nigdy nie przypuszczałam, że ja czyli osoba, która nienawidziła biegać i męczyła się po 100 metrach nie będzie mogła wytrzymać dnia bez biegania. Aktualnie mogę śmiało stwierdzić, że jest to moje nowe uzależnienie i UWIELBIAM TO! Jeszcze biegam po 5 km, ale lada chwila ruszam dalej – mój następny cel to pierwsza 10 w życiu! :) 


Wróćmy jednak do aplikacji…

Jak już wyżej wspomniałam jest to aplikacja do mierzenia odległości i czasu wszystkich możliwych dyscyplin (nie tylko biegania). Po aktywności możemy sprawdzić swoje wyniki, sprawdzić trasę, zapisać swoją aktywność i podzielić się nią ze znajomymi.
Aplikacja jest bardzo przejrzysta i prosta w użyciu. Wszystko jest w języku polskim.


Najfajniejszą jednak rzeczą są wyzwania, oraz możliwość stworzenia grupy, gdzie wraz z przyjaciółmi można uprawiać aktywność fizyczną walcząc o nagrody. Możecie się spotkać i biegać razem, ale też osobno: nie ważne w jakim miejscu jesteście, jak daleko od siebie. Ja stworzyłam swoją grupę BFS GIRLS, do której należą moje przyjaciółki. Umawiamy się na określoną godzinę i biegamy – każda osobno, ale jednak razem :) To naprawdę świetna frajda szczególnie po skończonym treningu, gdzie porównujemy swoje wyniki. Następnie aplikacja sumuje nasze biegi, dzięki czemu mamy określoną liczbę km w grupie. Naprawdę zachęcam wszystkich do przetestowania aplikacji i do fajnej zabawy! 

Do następnego!