Dzisiaj chciałabym Was poinformować o fantastycznej akcji organizowanej przez NIVEA na Dzień Matki #MamaMiałaRację (klik). Marka chcę stworzyć Księgę Mądrości Mam, w której znajdą się historie zgłoszone przez internautów. Sami przyznajcie – ile razy gdy byliście dziećmi wszystko wiedzieliście lepiej? Bo ja bardzo często… Dopiero kiedy sami dorastamy zdajemy sobie sprawę, że nasze mamy często miały rację, prawda?

POST BLOG

Przykładów kiedy moja Mama miała rację jest cała masa: od ubioru, kiedy mówiła, że mam się cieplej ubierać, a ja uparcie zaprzeczałam i potem „szczękając” zębami na mrozie plułam sobie w twarz, po śniadanie, którego nigdy rano nie jadłam pomimo tego, że Mama zaznaczała „iż jest to najważniejszy posiłek dnia”. Wtedy wiedziałam lepiej – teraz natomiast wiem, że moja Mama miała i ma zawsze rację: nigdy już nie wychodzę z domu bez śniadania. Wolę też się cieplej ubrać i rozbierać niż marznąć w drodze na uczelnie.

A Wasze mamy kiedy miały rację? Napiszcie w komentarzu i przyłącznie się do akcji #MamaMiałaRację  :) Poniżej zamieszczam jeszcze filmik, który być może zainspiruje Was i przypomni rady Waszych Mam!

Do następnego!