Dobrze wiecie, że uwielbiam sklep TK Maxx. Zresztą zawsze na kanałach social media dzielę się z Wami moimi perełkami :) Sporo osób nie wie do końca na czym polega istota tego sklepu. Otóż w TK Maxx znajdziecie propozycje ubrań w cenach zawsze do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży. Codziennie są dostawy i często są to unikatowe, pojedyncze rzeczy (lub kilka sztuk). To czyni ten sklep wyjątkowym – czasami pojawiają się pojedyncze egzemplarze, a czasami cała seria. Dla mnie ten sklep jest o tyle fajny, że w jednym miejscu możemy znaleźć WSZYSTKO.

Jak wiecie niedługo wyjeżdżam do Afryki, a przed każdym wyjazdem wybieram się do TK Maxx, w którym znajduję wszystko co potrzebne na taką okazję:

TKMAXX8

okulary przeciwsłoneczne, walizki, plecaki, torby, filtry przeciwsłoneczne i kosmetyki potrzebne na wyjazd…

TKMAXX9

… sandały i to nie byle jakie (!), ubrania (tylko spójrzcie na te kolory sukienek – kilka trafiło do mojej szafy z myślą o wyjeździe do Afryki), a także ręczniki, stroje kąpielowe i wiele innych rzeczy. Możecie mi wierzyć, lub nie (chociaż nie raz spotkałam w tym sklepie kilka moich czytelniczek), ale bywam w nim naprawdę bardzo często ^^

Poniżej przygotowałam siedem propozycji wakacyjnych zestawów z ubrań, które można znaleźć w TK Maxx :) Mam nadzieję, że kilka z nich trafi w Wasz gust.

TKMAXX ssskopia

TKMAXX1kkk

TKMAXX2jjj

TKMAXX4kkkk

TKMAXX5kkk TKMAXX6kkk TKMAXX7kkkk

A Wy lubicie TK Maxx? :)

Do następnego!