1. Kolory!

DSC09361sss

Mnie zawsze motywują kolorowe ubrania sportowe. Na co dzień wybieram bardziej stonowane barwy, dlatego trening to okazja by trochę zaszaleć. Gdy tylko spojrzę na intensywne kolory spodenek, topów czy butów od razu podnoszę się z łóżka i idę ćwiczyć. Drugą ważną rzeczą jest dobranie stroju. Moim zdaniem najważniejszy jest wybór odpowiedniego stanika sportowego. Komfort jest niezwykle istotny, dlatego stanik powinien być idealnie dobrany – trzymać dobrze biust, nie uciskać i nie uwierać. Ten który spełnia moje oczekiwania w 100% to Adidas Supernova Bra, który możecie zobaczyć poniżej na zdjęciach nr. 1,3,5,7,8,9. Pozostałe trzy to staniki sportowe Nike Pro BRA, które również dobrze się sprawdzą, ale tylko dla osób z mniejszym biustem.
jabra i topyfffff

2. Motywacyjne hasła

stylizacja i shakery

Z motywacją (nie ważne czy tą sportową, czy życiową) jest tak, że trzeba cały czas ją praktykować. Trzeba ciągle dostarczać pozytywne myśli i hasła do naszej głowy – tylko wtedy to zadziała. Dlatego ja zawsze otaczam się motywacyjnymi hasłami z każdej strony. Shakery od Gym Hero z napisami (w których zawsze robię sobie napój podczas treningu) świetnie się w tym sprawdzają i kosztują tylko 30 zł! Polecam też śledzić strony FIT czy prowadzić swój własny dziennik ćwiczeń – zapisywać plany treningowe, ale też motywujące teksty czy własne odczucia po treningu (to naprawdę działa!).

3. Trener osobisty i muzyka

DSC09364ddd

Dlaczego te dwie rzeczy ujęłam w jednym punkcie? Ponieważ Jabra Sport Coach to bezprzewodowe słuchawki, które pozwolą nam słuchać muzyki w czasie ćwiczeń, a także korzystać z indywidualnych porad treningowych. Jak to działa? Wystarczy ściągnąć na swój smartfon aplikację „Jabra Sport Life” gdzie można układać własne treningi i korzystać z porad trenera, które słyszymy bezpośrednio w słuchawkach podczas ćwiczeń czy biegania. Dodatkowo słuchawki są kompatybilne z aplikacjami Endomondo, RunKeeper, Strava, MapMyFitness i Runtastic. Są one bardzo wygodne, bezprzewodowe (czyli możemy zapomnieć o plątających się kablach) oraz wodoodporne. Nie musimy się też bać, że będą wypadać nam z uszu, ponieważ w zestawie są różne rozmiary. Dźwięk Dolby sprawia, że podczas ćwiczeń możemy motywować się muzyką w najlepszej jakości. Minusem jest cena (599 zł), ale jeśli ktoś prowadzi aktywny tryb życia to naprawdę warto. A chyba nic tak nie motywuje do ćwiczeń niż energiczna playlista i głos trenera prawda? ;)

DSC09389sss

DSC09393ddd

Do następnego!