Wczoraj po wrzuceniu zdjęcia mojej nowej lampki większość z Was pytało o stronę, z której ją zamówiłam. Dzisiaj zatem będzie trochę o fajnych dodatkach do wnętrz i stronie Westwing. Jest to strona internetowa, na której pojawiają się kampanie z unikalnymi, pojedyńczymi i naprawdę oryginalnymi produktami. Ja chciałabym Wam polecić przede wszystkim aplikację na telefon Westwing – klik. Aby przejrzeć codziennie wszystkie kampanie należałoby siedzieć non stop na komputerze. Aplikacja mobilna pozwala nam w każdym miejscu, w każdym czasie zobaczyć co aktualnie jest w ofercie.

FullSizeRender

Jest ona prosta i przejrzysta – bardzo łatwo się w niej odnaleźć. Najlepsze jednak jest to, że bez problemu można przez nią kupić dany produkt. Westwing ma to do siebie, że produkty bardzo szybko się wyprzedają, czasami są to pojedyńcze rzeczy, a rezerwację można zrobić tylko na 20 minut – dzięki aplikacji możemy np. zarezerwować przedmiot aby szybko dojść do komputera lub po prostu go kupić.

FullSizeRender (1)

Ostatnio mam absolutnego bzika na punkcie wystroju wnętrz, dlatego często będą pojawiać się posty o dodatkach, gdzie szukać fajnych rzeczy itd. Niedługo tez pokażę Wam już w pełni naszą nową sypialnie :) Poniżej natomiast możecie zobaczyć do udało mi się ostatnio upolować :)

DSC00238sss

DSC00235fff

Długo szukałam lampki nocnej, ale nigdzie nie mogłam znaleźć czegoś, co by mnie zadowalało. W końcu stwierdziłam, że postawię na stoliku słoik ze świecą i to on będzie moją lampką. Kilka dni temu znajoma podesłała mi zdjęcie ze strony Westwing i nie wahałam się ani sekundy. Tym sposobem mam swoją wymarzoną i absolutnie przepiękną lampkę!!!

DSC00252ddd

DSC00250ddd

Kolejna rzecz, którą udało mi się znaleźć to literki „HOME”. Uwielbiam takie klimatyczne dodatki. Czekam jeszcze na dwa komplety białej pościeli z napisami, latarenkę i wazon, a poniżej możecie zobaczyć co znajdziecie w aktualnych kampaniach.

DesktopA może już dobrze znacie WESTWNG?

Do następnego!