Wiecie, że włosy trzeba cały czas odpowiednio nawilżać tak jak naszą cerę? To bardzo istotne aby dbać o nie w odpowiedni sposób. Ja dzisiaj chcę Wam opowiedzieć kilka słów o linii Rain Dance marki ArtEgo. Szampon, maska, odżywka i serum, to cztery kosmetki, które pozwolą nam utrzymać odpowiednie nawilżenie włosów.

1. Szampon ma przede wszystkim piękny zapach, łatwo się go rozprowadza na włosach, łatwo się pieni i spłukuje.

2. Maskę należy nakładać na pojedyńcze pasma, odczekać chwilę i spłukać. Już po spłukaniu czujemy, że włosy są miękkie i jedwabiste.

3. Odżywka ma idealne dozowanie – wystarczy spryskać włosy i voila! Bez problemu możemy je rozczesać.

4. Serum również posiada dozownik. Należy pamiętać aby nie przesadzić – wystarczy dosłownie mała ilość aby rozprowadzić je na włosach. Po nałożeniu włosy pięknie się błyszczą i nie puszą!

Ze wszystkich czterech kosmetyków najbardziej urzekła mnie maska – jest bardzo wydajna (zresztą podobnie jak serum!).

07.08gggg

Mnie po pierwszym myciu urzekły głównie trzy rzeczy: miękkość włosów, zapach i łatwe rozczesywanie (a z tym zawsze mam problem). Jeśli posiadamy wszystkie cztery produkty to na początku myjemy włosy szamponem, następnie nakładamy maskę a później, już bez spłukiwania odżywkę i serum. Linia Rain Dance wyróżnia się tym, że nie posiada substancji szkodliwych dla naszych włosów – wręcz przeciwnie! Oparta jest na naturalnych składnikach takich jak: olej arganowy,tsubaki, olej z kamelii i proteiny jedwabne. Produkty są przede wszystkim lekkie i nie obciążają naszych włosów.

DSC09717ddd

Największym plusem kosmetyków jest zdecydowanie ich piękny zapach, i to że włosy są miękkie i gładkie, a także nawilżone (nie pusza się, nie odstają). Cena również jest bardzo przystępna, ponieważ każdy z produktów kosztuje 27,90 zł. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej o linii Rain Dance, zajrzyjcie tu: klik. A teraz mam dla Was niespodziankę….. Wy też możecie otrzymać taki zestaw do testowania :) Jak? Wystarczy, że wejdziecie na fanpage „Porozmawiajmy o włosach” i weźmiecie udział w akcji ambasadorskiej. Więcej informacji tutaj – klik.

A może już mieliście do czynienia z tymi kosmetykami? Jeśli tak to podzielcie się wrażeniami :)

Do następnego!