Nie mogłam się doczekać aż przyjdzie. Dzisiaj wreszcie kurier przywiózł oczekiwany Happy Planner! Od razu zdjęcie na Instagramie (klik) i wielkie zainteresowanie z Waszej strony. Decyzja, że dziś dodam post. Szybkie zrobienie zdjęć i voila! Przygotowałam dla Was mini recenzję kalendarza. Jestem ogromną fanką notesów i kalendarzy (o czym już dobrze wiecie), a ten jest absolutnie przepiękny. W środku skrywa mnóstwo inspirujących rzeczy! To idealny kalendarz dla marzycieli, dla osób, które pragną osiągać swoje cele i nie boją się działać! Happy Planner znajdziecie w sklepie Madama. Ja wybrałam planner tygodniowy z okładką w czarno-białe paski. Koszt to 109 zł. Czy warto? Przekonajcie się sami :)

IMG_1906aaa

Na początku trafiamy na mapę celów. Na kolejnych kartkach, możemy mapę wypełnić: podsumować poprzedni rok, wypisać najważniejsze dla nas wartości, to co nas uszczęśliwia, cele z każdej dziedziny, idealny plan dnia, nasze priorytety, codzienne rytuały. Na każdą z tych rzeczy wyodrębniona jest strona do zapisków :)

IMG_1907ssss

Często nasze pomysły, cele, czy nawet proste marzenia uciekają nam z głowy. Warto je zapisywać!

IMG_1909sss

IMG_1910ssss

Po mapie celów i kilku innych inspirujących stronach trafiamy na przegląd całego miesiąca.

DSC01102dddd

Przed każdym miesiącem znajdziemy również notatki dotyczące domowego budżetu. Możemy tam zapisywać swoje przychody, wydatki jakie nas czekają, listy zakupów itd.

IMG_1914sss

Następnie przechodzimy już do tygodniowego kalendarza.

DSC01105ddd

IMG_1921ddd

Przed każdym miesiącem znajdziemy również miejsce na zapis naszego 30-dniowego wyzwania! Mogą to być wyzwania sportowe, naukowe, mniejsze, większe – wszystko zależy od nas! :)

IMG_1917sss

Co jakiś czas pomiędzy miesiącami pojawiają się też inne karty do wyrażania własnych emocji, planowania celów itd. Dla niektórych może się to wydawać banalne, ale udowodniono naukowo, że zapisywanie swoich celów, marzeń znacznie nas do nich przybliża. A jeśli mamy coś uwiecznione na papierze, łatwiej nam zacząć działać.

DSC01108ddd

Planner jest uzupełniony także o motywacyjne cytaty, rady i wiele ciekawostek. Jest piękny, zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Jest bardzo estetyczny, przejrzysty. Posiada dużo miejsca do zapisków. Jestem nim zachwycona (ale wiecie, że ja po prostu uwielbiam takie rzeczy hihi). To co, przekonałam Was że warto? :)

IMG_1927sss

Do następnego!