Dzisiaj przygotowałam dla Was odnowiony mix zdjęć z ostatniego miesiąca. Ostatnio sporo się wydarzyło więc zapraszam Was na małe podsumowanie… :) Przy okazji również zachęcam Was do obserwowania mojego profilu na Instagramie (klik). Enjoy!

IMG_2192

Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że moja przygoda ze studiami dobiegła końca (przynajmniej na razie). Obroniłam się i uzyskałam tytuł magistra. Wiele osób powie, że to nic wielkiego, żaden wyczyn. Jasne – w końcu obrona to formalność… niemniej dla mnie, to znak, że można wszystko połączyć. Pomimo wielu zajęć, wyjazdów itd. nie zrezygnowałam i zmobilizowałam się do tego aby skończyć to co wcześniej zaczęłam. Dlatego z ogromną radością dzielę się ponownie z Wami tym wydarzeniem :)

Processed with VSCOcam with c1 preset

Zaraz po obronie wybraliśmy się w góry – do Przesieki, aby złapać oddech. To był mój pierwszy raz jeśli chodzi o pobyt w górach jesienią, i wiecie co? Zakochałam się! Uwielbiam góry zimą, ale jesienią te wszystkie barwy sprawiają, że jest po prostu magicznie!

IMG_2475 — kopia

Processed with VSCOcam with g3 preset

Jeżeli kiedykolwiek będziecie chcieli wybrać się do Przesieki (a zapewniam, że warto), to polecam Wam pensjonat Marzenie. My byliśmy już drugi raz i bardzo sobie chwalimy :)

Londyn

Poniżej z Magdą, którą na pewno już znacie! :) Magda wynajmuje turystom pokoje w Paryżu (klik).

IMG_2607

Może trochę nie po kolei, ale jeżeli były góry, to… jest i morze! Dzisiaj zaliczyliśmy szybki wypad do Kołobrzegu. Jak ja uwielbiam nasze polskie morze (i to o każdej porze roku)!

IMG_3563

IMG_3561

IMG_3579

Processed with VSCOcam with g3 preset

Wczoraj wróciliśmy z Londynu, jednak o tym będzie zupełnie osobny, podróżniczy post :) Znajdą się tam wszystkie wskazówki na temat jak zorganizować taki wyjazd i co warto zobaczyć.

Processed with VSCOcam with g3 preset

Ostatni miesiąc to także kolejne, jesienne stylizacje!

Processed with VSCOcam with g3 preset

IMG_2677

Processed with VSCOcam with g3 preset

IMG_2153

Londyn3

Processed with VSCOcam with g3 preset

IMG_2119

IMG_1652

IMG_2903

Processed with VSCOcam with c1 preset

IMG_2344

Processed with VSCOcam with g3 preset

W dzisiejszym zestawieniu nie mogło zabraknąć oczywiście Bojki!!! :)

Londyn1

Przełom października i listopada to również nasza 8 rocznica! 8 wspólnych lat i prawie 4 miesiące po ślubie ^^

Processed with VSCOcam with f2 preset

IMG_2410

Halloween! ;)

IMG_2817

Nawet nie przypuszczałam, że uda  mi się spotkać Anje Rubik – a co dopiero z nią porozmawiać! To naprawdę niezwykła, pracowita, sympatyczna i piękna kobieta (na żywo wygląda 100 razy lepiej niż na zdjęciach).

IMG_2294-001

Poniżej jeszcze kilka nowości…

IMG_2728

Antystresowe, kolorowanki dla dorosłych to mój absolutny HIT! Niesamowicie wciągają, relaksują i uczą cierpliwości :) Polecam każdemu! Znajdziecie je tutaj i tutaj.

IMG_2199

Świat na żółto, to przepiękna i pełna humoru książka, o tym jak doceniać nawet najmniejsze rzeczy w naszym życiu. Znajdziecie ją tutaj.

IMG_3581

Londyn2

1. Zastanawiam się czy chcielibyście recenzję Apple Watch’a? / 2. LUMEA (klik), czyli sprzęt do domowej depilacji. / 3. Nowe perfumy od Michaela Korsa / 4. Paletka cieni do oczu Naked Smoky (klik) oraz paletka do konturowania Smashbox (klik)

IMG_3521

IMG_3499

Moje nowe odkrycie to gra planszowa – POCIĄGI. Jest naprawdę świetna i idealna na jesienne/zimowe wieczory :)

IMG_2941

M-nails

IMG_2454

Na koniec dobra kawa i do jutra! :)