Od kilku dni pojawiały się na moich kanałach social media posty dotyczące trenera personalnego! Zapewne zastanawialiście się o co chodzi. Wyjaśnienie to… szczoteczka elektryczna Oral-B Smart Series. W dzisiejszym świecie uwielbiamy rzeczy spersonalizowane – treningi, diety, gadżety czy ubrania. Ja jestem ogromną fanką takich rzeczy, zresztą zapewne dobrze już o tym wiecie. Oral-B wyszedł naprzeciw oczekiwaniom każdego z nas i stworzył pierwszą na świecie szczoteczkę elektryczną z technologią bluetooth, która umożliwia połączenie ze smartfonem – czaad! Dzięki temu idea inteligentnej szczoteczki pozwoli nam odpowiednio dbać o higienę naszej jamy ustnej a mycie zębów stanie się ogromną przyjemnością.

IMG_3077vvv

Przez najbliższe trzy tygodnie to ja będę testować „mojego trenera personalnego” jamy ustnej. Dzięki wbudowanej łączności bluetooth mogę połączyć się z aplikacją na telefonie, która dostarcza informacji o przebiegu procesów czyszczenia a także dostarcza informacji na temat indywidualnych programów szczotkowania w zależności od tego czego oczekujemy: wybielanie, głębokie oczyszczanie czy przeciwdziałanie nadwrażliwości zębów, bólu dziąseł. Zobaczymy jak #mojtrenerpersonalny sprawdzi się pod moim nadzorem ^^

IMG_3094xxx

Za 3 tygodnie czyli jeszcze przed świętami zamieszczę recenzję szczoteczki – być może okaże się, że to super prezent na święta dla najbliższych? :) Jak na razie sprawuje się niezwykle zaskakująco i fantastycznie!

IMG_3088xx

*Post powstał przy współpracy z marką Oral-B.

Do następnego!