Kochani! Rozpoczął się najpiękniejszy miesiąc w całym roku – za chwilę wszyscy wpadną w wir świątecznych przygotowań, dlatego w ciągu najbliższych dwóch tygodni pojawi się kilka postów z propozycjami świątecznych prezentów. Będą to listy prezentów dla niej, i dla niego, oryginalne pomysły dla najbliższych czy tak jak dzisiaj… przegląd tego co możemy spotkać w danym sklepie!

Dzisiaj przygotowałam dla Was kilka propozycji, które znalazłam w Outlecie Factory. Jak wiecie w Factory znajdziemy markowe produkty w cenach od 30% do 70% niższych niż w tradycyjnych sieciach handlowych w czterech miastach Polski w: Warszawie (FACTORY Ursus i FACTORY Annopol), Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

F8SAUaHZrL6l86sN3PaislzWwGsEZeLdnrXtZHWTQjkvvv

Święta Bożego Narodzenia to okres, kiedy słodycze królują w postaci prezentów. Czasami taki prezent może wywołać większy uśmiech na twarzy bliskiej osoby niż inna wygórowana rzecz. W Factory Ursus znalazłam pełno różnych okazyjnych cen na słodycze. Tym sposobem płacąc 28,49 zł za jedną ogromną czekoladę marki Lindt drugą otrzymujemy za 5 zł! Zresztą zobaczcie sami…

cboQrWbZAFcjNO7giE99wzElvK_TK1CSIATPH2xrqsAccc

83AVp5XtU3KykboQrAIhvwi98kc-AfiScxA9kG4S3K8ccc

W święta często odwiedzamy rodzinę – bliższą, dalszą a słodki prezent będzie bardzo miłym upominkiem. Poniżej możecie zobaczyć kolejne produkty, które zwróciły moją uwagę…

GKGrYTyT95xIEDILiecElGT3Rl51Wt7A6zQ2-PYvxkIxxx

Osobiście nie pogardziłabym zestawem do Sushi i Sake (to taka wskazówka dla moich najbliższych hi hi).

oOQHdrRkJOdSXjAOj5CUdDeTGgxt2lwvxsqNX9_ZK0gccc-001

Drobiazgi do domu zawsze świetnie się sprawdzają jako prezent. Wazony, świeczniki, lampiony, figurki i inne dekoracje to bardzo fajny pomysł na świąteczny upominek.

kRixcJGre7KLOAAvEW0ltXIsz77aQ0bTQtZo8O1_9Q8ccc

Przedmioty kuchenne takie jak kubki, talerze, sztućce to często PRZYDATNY prezent.

PG0PkbpJuO806aQc_YvWGkWpI1TxmaFuKwMQUZ6ysLkcccc

Ym2MSvMzHY-jN7yeKfaZMegyvBbeZTY-KV362FeY3cEccc

To tylko kilka rzeczy, które udało mi się wypatrzeć – po więcej zapraszam Was do Factory! :) A już po weekendzie obszerna lista prezentów dla niej i dla niego!

Stay tuned :)