Kochani! Dzisiaj mam dla Was informację o konkursie organizowanym przez markę Bellissima Italia. Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Wystarczy wejść na stronę konkursową – klik i dodać zdjęcie, które będzie pokazywać twoją sylwetkę we włoskiej stylizacji. POKAŻ NAM CO DLA CIEBIE OZNACZA „YOU ARE BELLISSIMA”. Kreatywność mile widziana :) Zgłoszenia można dodawać do 31 grudnia do godziny 10:30. Zapoznajcie się koniecznie z regulaminem – klik. Jest krótki więc nie ma dużo czytania :)

No dobrze, to jakie są nagrody?

NAGRODA I STOPNIA, to wyjazd do Mediolanu ze stylistą Glamour i zakupy o wartości 4000 zł. Do tego stylizacja włosów przez Leszka Czajkę oraz produkt do włosów marki Bellissima.

NAGRODA II STOPNIA, to metamorfoza pod moim okiem, wspólne zakupy o wartości 2000 zł, stylizacja włosów przez Leszka Czajkę oraz produkt do włosów marki Bellissima.

NAGRODY DODATKOWE, to stylizacje włosów przez Leszka Czajkę oraz lokówki marki Bellissima.

Aby grać o wyjazd do Mediolanu,  należy kupić produkt Imetec Bellissima z lini Revolution i wgrać skan paragonu podczas wypełniania formularza. Jeżeli nie kupiliście żadnego produktu, to możecie grać o metamorfozę i zakupy ze mną lub nagrody dodatkowe! :)

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2015-12-02 165026

Liczę, że z jedną z Was spotkam się już niedługo podczas wspólnych zakupów! Do dzieła  i czekam na Wasze zgłoszenia <3 :)