WYNIKI KONKURSU!!!

Zestawy wędrują do: EDKA767, Dominiki, Alex, Kornelii i Tatiany. Gratulacje!!!

Zrzuty ekranu

___________________________________________________________________

TatianyDzisiaj przygotowałam dla Was obiecaną recenzję szczoteczki elektrycznej do zębów Oral-B Smart Series. Jak już wiecie, to pierwsza szczoteczka na świecie z technologią bluetooth, dzięki której możemy się połączyć z aplikacją na naszym smartfonie i sprawdzać postępy higieny jamy ustnej. Szczotkowanie zębów jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne!

vc

Cały zestaw zawiera: szczoteczkę elektryczną do zębów, 2 końcówki CrossAction, 1 końcówkę Floss Action, 1 końcówkę Sensitive oraz 1 końcówkę 3DWhite, stację ładowania z pojemnikiem na końcówki i elegancki futerał podróżny.

IMG_3658cx

Szczoteczka automatycznie łączy się z aplikacją na naszym smartfonie. Dzięki temu możemy przeglądać nasze codzienne wyniki, sprawdzać swoje osiągnięcia, zdobywać trofea, wybrać odpowiedni program do higieny jamy ustnej  czy uzyskać profesjonalne wsparcie. W ciągu ostatnich 3 tygodni, w których testowałam szczoteczke zaskoczona byłam ilością trofeów, które udało mi się zdobyć – wiecie jaka frajda kiedy pojawia się nowe osiągnięcie? ^^

ORAL B

Podczas mycia zębów możemy wybrać jeden z sześciu trybów: codzienne szczotkowanie, pielęgnacja dziąseł, tryb delikatny, tryb wybielający, głębokie oczyszczanie czy czyszczenie języka! Szczoteczka daje nam możliwości dopasowania całej pielęgnacji jamy ustnej do naszych indywidualnych potrzeb – dopasowując ustawienia i cały plan czyli tak, jak zazwyczaj robi to trener personalny.

PLUSY:

– efekty widać już po pierwszym użyciu (odpowiednio oczyszczone zęby, to świeży oddech i piękny blask przez cały dzień),

– posiada licznik czasu (co 30 sekund daje krótkie przypomnienie, a po 2 minutach daje znak, że czas szczotkowania już upłynął),

– posiada czujnik nacisku (daje o sobie znać, gdy szczotkujemy zęby za mocno),

– usuwa do 100% więcej płytki nazębnej, niż normalna szczoteczka (ale to wiadomo nie od dziś, że szczoteczki elektryczne są po prostu bardziej profesjonalne niż te manualne),

– możliwość wyboru odpowiedniego dla naszej jamy ustnej trybu czyszczenia zębów,

– kompatybilność z telefonem (dzięki czemu to taki nasz trener personalny, który przypomina o szczotkowaniu zębów i mówi jak o nie dbać).

IMG_3652cx

Podsumowując, testowanie szczoteczki było dla mnie ogromną frajdą! Taka personalizacja niezwykle motywuje i sprawia, że już nigdy nie zapomnimy o umyciu zębów. Na pewno będziecie też z wielkim zaciekawieniem sprawdzać swoje postępy, a przy okazji Wasze zęby będą w bardzo dobrej kondycji zarówno jeśli chodzi o zdrowie jak i piękny, biały uśmiech! :) To produkt, który spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających zarówno jeśli chodzi o technologię jak i elegancki design czy wygodę.

________________________________________________

KONKURS!!!

Na koniec mam dla Was konkurs, w którym do wygrania jest aż 5 takich zestawów! Konkurs trwa od dnia dzisiejszego do niedzieli (20.12.2015), do godziny 12:00 w południe. W ciągu trzech dni wyłonię zwycięzców – na podstawie najbardziej kreatywnych odpowiedzi na pytanie konkursowe – i umieszczę informację o nich TUTAJ w notce konkursowej. Zadanie konkursowe? Napisz w komentarzu: „W czym pomaga Tobie na co dzień piękny i zdrowy uśmiech?” i podaj swój adres e-mail (@@@@). Regulamin konkursu dostępny – tutaj.

*Post powstał przy współpracy z marką Oral-B.

Do następnego!