Nowy rok, nowe cele, nowe wyzwania. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma czas, chęci i odpowiednie środki, aby chodzić na siłownię, dlatego…. czas na pierwsze tygodniowe wyzwanie na moim blogu! Będzie mi bardzo miło, jeśli się do mnie przyłączycie (będę Wam również codziennie przypominać o wyzwaniu na Instagramie i Facebooku). Wyciągnijcie zatem z szafy swoje sportowe ubrania i wszystko to, co Was zmotywuje do działania – bo pamiętajcie: najważniejsza jest systematyczność i ciągła motywacja!

IMG_4720xxx

Poniżej znajdziecie plan treningowy na najbliższy tydzień (od poniedziałku, do niedzieli). Zaczniemy powoli i spokojnie. W pierwszym tygodniu stawiam głównie na Mel B i Ewę Chodakowską. Z czasem będę dorzucać treningi siłowe i funkcjonalne. W tabelce widnieją zestawy ćwiczeń na każdy dzień tygodnia. Jeśli chodzi o niedzielę to każdy wybiera to, co dla niego najlepsze. Każdy z Was dobrze zna swoje ciało i po prawie całym tygodniu ćwiczeń, to wy zdecydujecie czy chcecie odpocząc i tylko się porozciągać, czy dacie radę przebiec kilka km. Co do reszty, to myślę, że wszystko jest jasne :)

Desktopccc-001

Pamiętajcie o rogrzewce przed każdym zestawem ćwiczeń i o rozciąganiu na koniec (to naprawdę bardzo istotne!). Wszystkie treningi Mel B znajdziecie tutaj – klik, natomiast Ewy Chodakowskiej tutaj – klik.

IMG_4702ccc

Ja oczywiście będę ćwiczyć z Wami. Misją tego wyzwania jest wzajemna motywacja. Najważniejsza w treningach jest systematyczność, dlatego tak ważne jest aby wpaść w odpowiedni rytm. Wierzę, że Wam się to uda i razem będziemy ćwiczyć i osiągać swoje cele treningowe.

IMG_4710ccc

To co, podejmujecie od jutra wyzwanie?

Do następnego!