Osoby, które śledzą mojego bloga i kanały social media dobrze wiedzą, że Sarenza zaprosiła mnie do akcji #mysquadisbetterthanyours. Moim zadaniem było stworzenie sarenzowego squadu, do którego zaprosiłam trzy przyjaciółki. Oprócz oczywiście świetnej zabawy nasza rola, to również udział w sesji promującej każdą kolekcję autorskiej marki Sarenzy – Made by Sarenza (klik). Pierwsza sesja odbyła się w Paryżu – jej efekty mogliście oglądać tutaj i na naszych Instagramach. Na początku kwietnia odbyła się kolejna sesja tym razem promująca kolekcję Queen of the West. Nie mogło być lepiej! Dziki Zachód, to zdecydowanie mój klimat. Dziewczyny również świetnie się odnalazły wybierając kratę, jeans, elementy boho i oczywiście kolekcję butów Made by Sarenza. Poniżej efekty sesji i kilka zdjęć z backstage’u, a już niedługo czeka nas znowu świetna zabawa! Tym razem w iście wakacyjnym klimacie! Enjoy! :)

Queen_Of_The_West-001

Modele butów, które wykorzystałyśmy do sesji to modele: Discow Girl #8 – klik, Western Fever #5 – klik, Seven Tease #9 – klik , Western Fever #8 – klik.

Queen_of_the_West (7)

IMG_8551d

Tym razem postawiłyśmy na własne makijaże. Na krótką chwilę wcieliłam się w rolę makijażystyki ^^ Dziewczyny były zadowolone, więc to chyba dobry znak! :)

dIMG_8553

sIMG_8587

sIMG_8558

sIMG_8667

sIMG_6927

IMG_f8679

Queen_Of_The_West1

Queen_of_the_West (6)

Do następnego!