Dzisiaj miała pojawić się relacja z Kuby, ale… mam jeden dzień opóźnienia :( Relacja będzie jutro! Osobiście nie mogę się doczekać aż zabiorę Was na małą wycieczkę <3 Niemniej dzisiaj przedstawiam Wam 10 faktów na temat mojej osoby, o których prawdopodobnie nie wiecie. Kiedyś już pojawił się podobny post (klik) więc czas na odświeżenie!

I.

Gdy byłam mała chciałam zostać baletnicą. Do dziś uwielbiam balet i bardzo podziwiam tancerzy – to naprawdę ogromne poświęcenie i ciężka praca.

vDSC01304

II.

Uwielbiam muzykę country i szanty. Moi rodzice zarazili mnie miłością do każdego gatunku muzyki – dosłownie! Rock, pop, muzyka klasyczna czy właśnie np. szanty, których często słuchaliśmy podczas wypadów na Mazury czy nad morze. Co do muzyki country, to towarzyszyła nam nawet podczas ślubu, w końcu mieliśmy przyjęcie w kowbojskiej wiosce!

Desktop

III.

Uwielbiam sery (kozi, wędzony, smażony, pleśniowy itd.) – mogłabym je jeść na okrągło!

file.sery-ser-plesniowy

źródło: 123RF.COM

IV.

Znam na pamięć wszystkie piosenki z Pocahontas i Króla Lwa. Często też śpiewam je na głos chociaż myślę, że dla moich bliskich słuchanie tego, to spore wyzwanie ^^

e0c7cc55d92700bc29e53a8b7f50e014.1000x563x1

V.

Zawsze mam nastawionych przynajmniej 10 budzików, a i tak czasami zdarza mi się je wyłączyć i dalej spać. Tylko podczas wyjazdów nie mam problemów i przy pierwszym budziku zawsze wstaję jako pierwsza (szkoda mi czasu na spanie, gdy jestem w podróży) :)

cDSC01830

VI.

Zbieram notesy. Zawsze gdy widzę ładny notes nie mogę się oprzeć! To nic, że potem leżą puste, bo używam tylko jednego – kiedyś na pewno się przydadzą.

Processed with VSCO with g3 preset

VII.

Jestem nocnym markiem. Najlepiej funkcjonuje mi się w nocy – jeżeli napiszecie do mnie maila nie zdziwcie się, że odpiszę na niego o 2 w nocy :) Rano co prawda mam problem z budzikiem, ale ciiii…. (uwielbiam sobie pospać).

VIII.

Bardzo szybko się wzruszam. Jestem człowiekiem z waty – praktycznie na każdym filmie płaczę, a wzrusza mnie nawet mały szczeniak.

IX.

Ciągle przestawiam rzeczy w pokoju. Co chwilę znajduję lepsze miejsce na świeczkę czy lusterko ^^

Processed with VSCO with g3 preset

X.

Uwielbiam wszelkiego rodzaju gry. Nie ważne czy to planszówki, gry karciane czy te na playstation. Uwielbiam taką formę spędzania czasu. Często spotykamy się z przyjaciółmi i po prostu gramy w Dixit, Monopol, Pokera czy Kalambury! (a ostatnio po Kubie… w domino!).

Processed with VSCO with g3 preset

To co, podzielicie się też ze mną swoimi ukrytymi faktami? :)

Do następnego!