Na pewno każdy z Was dobrze zna ten moment, gdy przychodzi do nas taka wewnętrzna energia która mówi: możesz wszystko! Nieoczekiwanie dostajemy totalnego kopa, uśmiechamy się, chcemy tańczyć z radości i krzyczeć. Dostajemy skrzydeł i jesteśmy wręcz przekonani, że nie ma rzeczy niemożliwych! Macie tak, prawda? Niestety po jakimś czasie ta energia gdzieś uchodzi i wracamy do naszych normalnych spraw. A gdyby ta wewnętrzna motywacja i radość towarzyszyła nam zawsze? Gdyby to przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych, i że możemy osiągnąć wszystko cały czas przewijało się w naszej głowie?

Processed with VSCO with s5 preset

Często pytacie co robię, że mam w sobie tyle motywacji do życia. To nie jest tak, że nie spotykają mnie złe rzeczy – bo spotykają. To nie jest tak, że zawsze mi się chcę, że zawsze mam dobry humor. Jestem tylko człowiekiem i naprawdę tak jak każdy, mam chwile słabości. Pozwalam sobie wtedy na nie. Daje upust emocjom, czasami robię ten krok w tył, ale tylko po to, aby po chwili zrobić dwa kroki w przód. Staram się z każdego dnia wyciągać to co najlepsze, bo wiem, że ten dzień się nie powtórzy. Każdego dnia staram się sama sobie stworzyć moje małe szczęście: czy to będzie spacer z Boją, wyjście na trening, czy domowe, wieczorne SPA. Nie odpuszczam, nie zwalniam, bo chcę być szczęśliwa niezależnie czy moim szczęściem będzie piknikowanie w ogródku, wyjście na obiad ze znajomymi czy nurkowanie na drugim końcu świata. Pamiętajcie: KAŻDY może tworzyć swoje własne szczęście.

Processed with VSCO with s5 preset

Rodzice od zawsze powtarzali mi: „małymi krokami do celu”. Mówili, że tylko wtedy osiągnę wszystko czego tylko zapragnę – wierzyłam w to, i do teraz wierzę. Nie ma rzeczy niemożliwych: przekonała się o tym niejedna z nas! Jeżeli czegoś bardzo pragniemy, dążymy do tego, pracujemy ciężko, to wreszcie to osiągniemy. Nigdy nic nie przychodziło mi od razu. Zawsze musiałam pracować na swój cel i wiecie co… metoda małych kroków jest naprawdę skuteczna. Pewnie, że czasami wymaga poświęcenia i czasu, ale czas i tak upłynie, a nasza praca na pewno nie pójdzie na marne.

Processed with VSCO with s5 preset

Nowa kampania marki Neutrogena „See What’s Possible” zachęca do tego, aby przekraczać swoje granice, realizować marzenia i postrzegać przy tym piękno szerzej niż tylko jako atrakcyjny wygląd. W 100% się z tym zgadzam, bo kobieta piękna, to kobieta szczęśliwa, pewna siebie i realizująca swoje cele. Spot promujący kampanie przedstawia kobiety w różnym wieku, o różnym wyglądzie, kolorze skóry, działające w różnych dziedzinach. Łączy je jednak jedna rzecz: pasja do życia!

Nie ma dla mnie nic bardziej motywującego niż drugi człowiek, który realizuje się w swojej dziedzinie i spełnia marzenia. Bo w życiu właśnie o to chodzi – aby mieć pasję, nie bać się ruszyć do przodu,walczyć o marzenia. Wtedy ten moment, o którym wspominałam Wam na początku (gdy rozpiera nas energia i przekonanie, że możemy wszystko) będzie nam towarzyszyć każdego dnia! Każdego poranka będziemy otwierać oczy z radością, że czekają nas nowe wyzwania, że to kolejny dzień który przybliży nas do upragnionego celu.

IMG_1469

Pokochaj zatem siebie, wyznacz swoje cele, spisz swoje marzenia i krok po kroku, każdego dnia realizuj to, co sobie zaplanujesz. Bo pamiętaj: jesteś piękna, jesteś świadoma swojej pewności siebie i możesz osiągnąć wszystko czego pragniesz. Ja w ciebie wierzę i ty też powinnaś!

Processed with VSCO with s5 preset

strój sportowy – aim high / buty – new balance

__________________________________

Processed with VSCO with s5 preset

Na koniec dosłownie „dwa słowa” o kosmetykach, bo mimo, że w całej kampanii See What’s Possible kosmetyki spadają na drugi plan, to Neutrogena chce tez pokazać, że to co kiedyś wydawało się niemożliwe w dziedzinie kosmetyki, dzisiaj jest normą. Osobiście produkty Neutrogeny cenie sobie przede wszystkim za idealne nawilżanie ciała. Uwielbiam balsamy do ciała, kremy do rąk czy stóp, a ostatnio moim ulubieńcem stał się olejek, który jest idealnym wyborem na lato: jest wydajny, ma piękny zapach i co najważniejsze szybko się wchłania pozostawiając skórę jeszcze długo nawilżoną. W przypadku kosmetyków Neutrogeny ogromnym plusem jest również wydajność i cena – dzięki temu każdy z nas może po nie sięgnąć.

4

A może macie ochotę zgarnąć zestawy kosmetyków Neutrogena z linii Visibly Renew? Dajcie koniecznie znać! Bo jeżeli tak, to z chęcią przygotujemy dla Was mały konkurs!

4

Do następnego!