Witajcie kochani! Jakiś czas temu zapoznałam Was z nowymi zapachami od marki Avon (klik). Z tej okazji mam też dla Was konkurs! Pamiętacie jak opisywałam co znaczy dla mnie być kobietą alpha i prezentowałam Wam moją stylizację w tym stylu? Tym razem Wasza kolej!

avon

Zadanie konkursowe jest proste: „Wyjaśnij co dla Ciebie oznacza być kobietą i mężczyzną Alpha”. W konkursie mogą brać udział pary, więc z chęcią zapoznam się z kobiecym jak i męskim punktem widzenia :)

avon-alpha_karolina-malinowska-i-olivier-janiak-1

3 najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone zestawem perfum od marki AVON! Konkurs trwa 5 dni od dziś do niedzieli do godziny 19:00. Następnego dnia – tutaj, w notce konkursowej zamieszczę wyniki! Tymczasem może moja ostatnia stylizacja, albo kadry z kampanii perfum zainspirują Was do swoich konkursowych odpowiedzi! :)

_______________________________

WYNIKI!!!

Zestawy od marki Avon wędrują do:

1.Agnieszki:

„Agnieszka: Według mnie kobieta Alpha to osoba stanowcza, asertywna, wiedząca, czego chce, pokonująca przeszkody i nie bojąca się spełniać marzenia.Kobieta Alpha wierzy w siebie i swoje możliwości, nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca. Jest przy tym wszystkim kobieca i zachowuje swoją delikatność, urok i powab. Kobieta Alpha daje przykład: ma dobre serce, kocha mimo wszystko i pragnie szczęścia dla wszystkich wokół.

O mężczyźnie Alpha wypowiedział się mój narzeczony:)

Mateusz: Mężczyzna Alpha to dżentelmen, dobrze ułożony, potrafiący się zachować. Nie chce zdobywać wielu kobiet, ale pragnie zdobyć na zawsze tą jedyną i wyśnioną. Dla swojej kobiety i najbliższych chce jak najlepiej. Akceptuje kobietę taką, jaką jest – nie chce jej zmieniać. Mężczyzna Alpha to taki, z którym kobieta robiąc banalne rzeczy, sprawia, że stają się one wyjątkowe i niezapomniane. Mężczyzna Alpha jest po prostu człowiekiem i nie wstydzi się uronić łezki, kiedy mówi swojej kobiecie do ucha: „Kocham Cię i nie chcę Cię stracić”. Prawdziwość to cecha wyjątkowa.”

2. Natalii M.:

„K- kochająca partnerka
O- olśniewająca swą urodą i osobowością
B- błyskotliwie urocza
I- intrygująca swym zapachem
E- elegancka zawsze i wszędzie
T- taktowna w każdej sytuacji
A- atrakcyjna w każdym calu

A- ambicja- jej drugie imię
L- lojalna przyjaciółka
P- pozytywnie zakręcona
H- hałaśliwa z natury
A- artystyczna dusza

M- magnetyzujące spojrzenie
E- ekstrawagancki indywidualista
Z- znakomity kompan
C- cudowny partner
Z- zaskakujący oryginalnością
Y- yy przystojny? :)
Z- zabójczy umysł
N- niepokonany bez względu na wszystko
A- aktywny sportowiec

A- awangardowa jednostka
L- lubiany wśród wszystkich
P- punktualny profesjonalista
H- hojny mężczyzna o wielkim sercu
A- anielska cierpliwość- to właśnie on :)”

3. Madzi:

„Co oznacza być Alphą? Moim zdaniem, w zwiazku dwie osoby powinny stanowić całość, mieć jednocześnie wspólne zainteresowania i pasje, ale także się uzupełniać. Ciężka sztuka, ale gdy w końcu uda odnaleźć się nam tą drugą osobę, będziemy wiedzieć że było warto. Będąc w związku, zawsze trzeba liczyć się z naszą drugą połówką. Jesteśmy tylko ludźmi i czasem zdarza się, że jedno z nas ma gorsze dni i wtedy potrzebna jest alpha.
Lubię gdy mój mężczyzna przejmuje inicjatywą i staje się tą alphą – silnym, zdecydowanym i pewnym siebie facetem, który daje mi siłę. Częściej niż zwykle obsypypuje mnie komplementami, robi niespodzianki, stara się rozśmieszyć w każdym możliwym momencie. Staje się naszą wspólną ostoją, przy której od nowa nabieram pewności siebie i chęci do dalszych działań.
Zdarza się też, że zamieniamy się miejscami. Moj facet kiedyś po cichu przyznał mi się że lubi te momenty. „Gdy wychodzimy na przyjęcie, a ty wyglądasz w tej eleganckiej sukience i czerwonej szmince jak milion dolarów i wszyscy mi zazdroszczą”. Kiedy staję się Alphą – najczęściej z małą pomocą kosmetyków, ubrań i niezastąpionych szpilek – nabieram pewności siebie, przejmuję inicjatywę. Mój mężczyzna ma okazję zobaczy,ć że mimo tego że jestem niezależną kobietą, to on jest tym kimś przy którym rozkwitam, z którym przeżywam te ważne i mniej ważne momenty mojego życia, że może liczyć na moje wsparcie i jest dla mnie kimś niesamowicie ważnym.
Mój mężczyzna nie wie, że biorę udział w tym konkursie. Kto wie, może szczęście się uśmiechnie i w ostatnim dniu września do gotowego już prezentu urodzinowego dołączę jeszcze flakon tych elegackich perfum? Bo przecież zapach to jeden z nieodłącznych elementów związku, która kobieta nie lubi zatopić się w ramionach ukkochanego i wdychać jego zapchu?”

POWODZENIA!