Wielkimi krokami zbliża się nowy rok. W głowach pojawia się dylemat: jaki kalendarz wybrać, aby przez najbliższe 365 dni dobrze nam służył i spełniał wiele przydatnych funkcji. Dlatego też dzisiaj przygotowałam dla Was recenzję kolejnego plannera, który trafił w moje ręce. W zeszłym roku mogliście zobaczyć jak wygląda Happy Planner i Inspi Planner a dzisiaj… dzisiaj czas na Wonder Planner – klik. Do wyboru mamy cztery różne, twarde okładki. Planner jest lekki i idealny do torebki. Posiada 176 stron, a jego prostota i minimalizm zdecydowanie przyciągają uwagę.

Processed with VSCO with a9 preset

Planner oprócz kalendarza pozwoli nam także rozplanować cele (te prywatne, ale też zawodowe, finansowe i treningowe), skupić się na potrzebach i zadaniach. Nie brakuje także miejsca na własne notatki. Poniżej możecie też zobaczyć, że planner posiada miejsca na warte uwagi książki, wydarzenia, miejsca i filmy na każdą porę roku. Dla mnie to świetna opcja, ponieważ często są rzeczy, które chciałabym zobaczyć, przeczytać, a później wypadają mi niestety z głowy. W takim przypadku nic nas nie ominie :)

Processed with VSCO with a9 preset

Zakładki w kalendarzu pomogą nam szybko odnaleźć potrzebne rzeczy, a spirala pozwala łatwo przerzucać kolejne strony.

Processed with VSCO with a9 preset

Ponadto w plannerze znajdziemy również widok całego tygodnia na dwóch stronach, harmonogram zadań, tabelę posiłków oraz aktywności fizycznej, skrócony kalendarz na cały rok….

Processed with VSCO with a9 preset

… widok na cały miesiąc z miejscem na notatki, planner urlopu, miejsce na kontakty itd. Jak widzicie planner oferuje wiele przydatnych funkcji. A im więcej możliwości nad kontrolą własnych celów tym lepiej!

Processed with VSCO with a9 preset

Planner bardzo mi się spodobał. Dla mnie ogromnym plusem jest to, że ma spiralę – dzięki temu łatwo się nim posługuje. Prosty, przejrzysty, funkcjonalny (!) i ładny. Sporo miejsca na notatki, co również jest dla mnie bardzo istotne przy wyborze kalendarza. Przydałoby się trochę więcej motywacyjnych cytatów, ale to przecież zawsze samemu można dopisać np. przy każdym miesiącu. Najważniejszą jednak zaletą jest jego funkcjonalność i coś czuję, że 2017 rok, będzie bardzo dobrym rokiem jeśli chodzi o realizacje założonych celów! :)

Processed with VSCO with a9 preset

Znaleźliście już swój wymarzony planner na nowy rok? Czy ciągle szukacie? Podzielcie się ze mną swoimi opiniami! :)

Do następnego!