Dzisiaj wraz z marką Foreo mamy dla Was filmik, w którym opowiem Wam trochę więcej o szczoteczce do twarzy LUNA 2. Szczoteczki do twarzy używam już od ponad 8 miesięcy. Zmieniła ona w mojej codziennej pielęgnacji WSZYSTKO. Uwiódł mnie nie tylko jej piękny design czy funkcjonalność (zabieram ją wszędzie!), ale przede wszystkim widoczne efekty. O tym jak działa, jak ją używać i dlaczego jest to najlepsza szczoteczka do twarzy na rynku – tego dowiecie się z filmiku! Wideo powstało przy współpracy z marką FOREO – to taka polska wersja „How tu use”. Jest to naprawdę ogromne wyróżnienie, że z całej Polski marka wybrała właśnie mnie do stworzenia ich flagowego filmiku! Jak wyszło? Sprawdźcie sami :)

Zdaje sobie sprawę, że cena 799 zł jest dosyć wysoka, ale tak jak wspomniałam w załączonym wideo, jest to inwestycja na lata. Mam jednak świetną informację dla tych, którzy na początku chcieliby tylko przetestować szczoteczkę i zobaczyć czy odpowiada im oczyszczanie za pomocą technologii T-Sonic™. Od 15 lutego, do 15 marca w perfumeriach DOUGLAS jest promocja na szczoteczkę LUNA play. Kupicie ją w cenie 99 zł (regularna cena to 169 zł) –> KLIK.

Processed with VSCO with a9 preset

LUNA play, to najmniejsze urządzenie na świecie do oczyszczania twarzy. To taka mini wersja LUNY 2, która starcza na 100 zastosowań (jest nieładowalna). To idealne wprowadzenie do całej pielęgnacji. LUNA play jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, posiada jedną intensywność pulsacji, jest ultra-higieniczna, wodoodporna, idealna w podróży, a do wyboru, mamy aż 7 wersji kolorystycznych. Przez 6 tygodni możecie ją używać, a gwarantuje, że zakochacie się w technologii T-Sonic™!

Processed with VSCO with a9 preset

Do następnego!