Kiedyś nie lubiłam biegać. Śmieje się, że jestem idealnym przykładem, na to, że można nienawidzić biegania, a potem je pokochać. Gdy byłam w szkole uwielbiałam zajęcia sportowe, ale gdy tylko przychodziło do biegania uciekałam na koniec kolejki. Teraz biegam dla przyjemności, dla relaksu, dla oczyszczenia umysłu i dla lepszego samopoczucia. Nie mam presji na dalekie odległości czy czasówki – chociaż może jeszcze wszystko przede mną. Dziś po prostu wychodzę z domu i biegnę. Oprócz męża, z którym zawsze biegam, towarzyszy mi również… muzyka. Z muzyką jestem za to związana od dziecka. Moi rodzice zarazili mnie miłością do niej i tak już zostało.

DIV GOT

Często pytacie jakiej muzyki słucham podczas treningów – nie tylko podczas biegania. Moja playlista zawiera w sobie ponad 200 utworów, ale ja dzisiaj zamieszczam moje TOP 10 jeśli chodzi o bieganie. Z chęcią dowiem się jakie są też Wasze ulubione piosenki, które dodają Wam powera! Podzielcie się koniecznie tymi utworami w komentarzu :)

1. James Bay – Hold Back The River

2. Kings of Leon – Sex on fire

3. Avolnation – Sail

4. Mark Ronson – Uptown Funk ft. Bruno Mars

5. Kongos – Come With Me Now

6. Train – Drive By

7. Daft Punk ft. Pharell Williams – Get Lucky

8. Charlie Boulala – Sonnenkind

9. Eagle Eye Cherry – Save Tonight (EigenARTig Remix)

10. Ed Sheeran & Passenger – No Diggity vs. Thrift Shop (Kygo Remix)

Processed with VSCO with hb1 preset

Podczas ćwiczeń towarzyszą mi też słuchawki marki SUDIO. Ja wybrałam model VASA BLA – klik, które idealnie sprawdzają się właśnie podczas aktywności fizycznej. Wygoda, podczas biegania jest najważniejsza, a słuchawki dobrze się trzymają i nie wypadają (do wyboru są różne wielkości). W dodatku są też bezprzewodowe (działają na bluetooth) oraz posiadają wysoką jakość dźwięku, która dla mnie – maniaka muzyki, jest niezwykle istotna ^^ Słuchawki działają nieprzerwanie przez 8 godzin. Na koniec piękny design i voila! Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Na początku myślałam, że się nie sprawdzą, bo wypadały mi z uszu – ale okazało się, że wystarczy zmienić wielkość i wszystko działa jak należy. Jeżeli zatem szukacie idealnych słuchawek do wszelkich aktywności fizycznych, to będzie strzał w dziesiątkę! :)

Do następnego!