Jak dobrze do Was wrócić! W końcu melduję się po powrocie z Nowej Zelandii, ale zanim zacznę dodawać relację z tej absolutnie przepięknej, zielonej krainy, to jeszcze dziś mam dla Was mój codzienny look w stylu boho! Po raz kolejny stawiam na frędzle i mimo, że robiły one furorę kilka sezonów temu, to ja cały czas z wielką przyjemnością po nie sięgam. Jeśli chodzi o nowość w dzisiejszym zestawie, to jest nią inteligentny zegarek marki Michael Kors, o którym przeczytacie poniżej :) Tymczasem zostawiam Was ze zdjęciami, a sama uciekam się rozpakowywać. Enjoy! :)

Processed with VSCO with g3 preset

Processed with VSCO with g3 preset

KOR GOT2

Processed with VSCO with g3 preset

Processed with VSCO with g3 preset

KOR GOT1

Processed with VSCO with g3 preset

KOR GOT3

To teraz czas na kilka słów o zegarku Bradshaw z serii Michael Kors Access. Z jednej strony mamy klasyczny, elegancki wygląd, z drugiej strony mamy smartwatch’a, który jest kompatybilny z naszym smartfonem.  Wystarczy pobrać aplikację na telefon „Android Wear” i sparować zegarek. Zegarek ma dotykowy ekran, ma także wbudowany mikrofon oraz funkcję śledzenia aktywności fizycznej. Ponadto wszystkie wiadomości, powiadomienia czy przypomnienia prosto z naszego telefonu pojawiają się również na wyświetlaczu zegarka. To taki trochę zegarek Bonda w wersji dla kobiet :) Można również przez niego prowadzić rozmowę telefoniczną!

Processed with VSCO with a8 preset

Możliwość zmiany tarczy sprawia, że pasuje on zarówno do sportowych, codziennych czy też eleganckich stylizacji (wymienne są również paski). To dla mnie ogromny plus, że można sobie indywidualnie dopasować zegarek do swoich upodobań. Co do baterii, to ja przy moich częstych powiadomieniach muszę ładować go codziennie, ale w tym przypadku to żaden problem. Zegarek ładuje się bowiem bardzo szybko.

KOR GOT

To naprawdę bardzo fajny i niezwykle stylowy gadżet, zgodzicie się ze mną? A może już mieliście okazję używać jakiegoś smartwatch’a? :)

Processed with VSCO with a8 preset

spodnie – diverse

zegarek – michael kors (klik)

torebka – guess

bluzka – new look

kurtka – brasz

okulary – ray ban

buty – bayla

Do następnego!