Jak dobrze wiecie aktywność fizyczna towarzyszy mi na każdym kroku. Biegam, ćwiczę na siłowni, ale… ćwiczę też w domu. Bardzo lubię domowe treningi i wbrew pozorom czasem jestem bardziej zmotywowana na taki trening niż na wyjście na siłownię. No ale właśnie… podczas ćwiczeń w domu pojawia się jedno zasadnicze pytanie: „Co ćwiczyć?”. Często jest tak, że programy treningowe w końcu nam się nudzą (jeżeli ćwiczymy w kółko to samo). Sama miałam taki okres. Dzień w dzień ćwiczyłam z Ewą Chodakowską i Mel B, aż w końcu znałam te ćwiczenia na pamięć. Owszem, fajnie do nich teraz wrócić, ale dobrze jest mieć też zamienniki, które urozmaicają nasze treningi. Stąd pomysł na dzisiejszy wpis! Często pytacie co ćwiczę, co polecam itd. Oprócz oczywiście programów Ewy Chodakowskiej i Mel B (które osobiście uwielbiam), polecam Wam dzisiaj aż 5 kont na YT, z którymi ćwiczę. Przy każdym punkcie wrzucam Wam mój ulubiony trening z tego konta! :) To co, gotowi? Zaczynamy!

1. TiffanyRotheWorkouts

Jej program treningowy na boczki i talię zna chyba każdy! A jeżeli nie, to zdecydowanie warto go poznać, w szczególności, że podczas ćwiczeń nie tylko „dopadnie” nas pozytywna energia, ale też nabierzemy ochoty do dalszego ruchu! :) Te dwa programy – klik, klik, to zdecydowanie coś innego, co przełamie naszą treningową rutynę! :)

Zrzut ekranu 2017-05-15 o 15.38.16

2. XHIT Daily

Ten kanał odkryłam niedawno, ale totalnie pokochałam treningi, które tam się znajdują – treningi w stylu „gwiazd”. Osobiście bardzo często ćwiczę serię treningów „Like a Victoria’s Secret Angel Model”. Robię: trening na pośladki – klik, trening na brzuch – klik, trening na nogi – klik (mój ulubiony!!!) i trening na ramiona – klik. Bardzo lubię też program na nogi by Miley Cyrus (klik). To zdecydowanie mój ulubiony kanał!

Zrzut ekranu 2017-05-15 o 15.47.46

3. Odchudzanie Bez Kitów

Natalia Gacka, to trenerka i dietetyczka, która założyła konto Odchudzanie Bez Kitu. Jej programy są naprawdę interesujące i skuteczne. To dzięki niej polubiłam tabatę (jeden z moich ulubionych treningów) – klik. Drugi program treningowy, który notorycznie ćwiczę, to 20 minutowy trening na uda i pośladki – klik. Oprócz tego znajdziecie też mnóstwo innych filmików z ćwiczeniami na całe ciało!

Zrzut ekranu 2017-05-017

4. fitappy2

Z Agnieszką ćwiczę od dawna i chociaż widzę, że na jej kanale pojawiło się sporo nowych filmików (nie tylko takich stricte treningowych), to ja bardzo często wracam do jej trzech treningów, które bardzo lubię, i które często mieszam np. z treningami Mel B. Jest to trening na smukłe ramiona – klik, ćwiczenia ujędrniające obwisłe ramiona – klik , oraz ćwiczenia na mięśnie brzucha – klik.

Zrzut ekranu 2017-05-15 o 15.20.25

5. Yoga With Adriene

Na koniec coś dla tych, którzy chcieliby zacząć przygodę z jogą! Na kanale znajdziecie całą masę filmików od poziomu początkującego do tego zaawansowanego, zatem każdy znajdzie coś dla siebie :) To właśnie z Adriene zaczęła się moja przygoda z jogą! Bardzo Wam polecam 31 dniowe wyzwanie – klik , a dla totalnie początkujących prosty dwudziesto minutowy program – klik.

Zrzut ekranu 2017-05-15 o 15.57.53

No dobra to jeszcze na koniec, dodatkowo polecę Wam jeden kanał, który odkryłam kilka dni temu – klik. To konał dwóch kobiet, które pokazują jak przygotować nasze ciało do założenia bikini! :) To by było na tyle. Jak widzicie te wszystkie programy treningowe są krótkie i bez problemu można je łączyć i mieszać ze sobą (ja zawsze tak robię). A Wy? Z kim ćwiczycie? Co polecacie? :)

Do następnego!