Dzisiaj mam dla Was kilka zdjęć z backstage’u i sesji zdjęciowej dla Fundacji Omena Foundation i marki James Button (klik). Ale po kolei… gdy jeszcze w czerwcu odebrałam telefon od Omeny i usłyszałam, że szukają ambasadorek do akcji #każdakoszulapomaga wiedziałam, że z wielką przyjemnością wezmę udział w akcji. Jest to akcja mająca na celu wesprzeć budowę szkoły w Ghanie. Będąc w Afryce przekonałam się na własnej skórze jak ważna jest tam edukacja. Jak istotne jest to, żeby dzieci mogły się kształcić i jednocześnie czerpać z tego ogromną radość. Nasz dobry kolega, który wraz z Omeną był kilka razy w Ghanie pokazywał nam filmiki z ośrodka Child Protection Centre. Dzieci trafiają tam często z ulicy, znajdują schronienie, ale brakuje im właśnie budynku szkolnego. Budowa szkoły rozpoczęła się w kwietniu, ale wciąż brakuje połowy kwoty. Dlatego też powstała akcja #każdakoszulapomaga, w której każda sprzedana koszula marki James Button zasila konto fundacji w wysokości 5% ceny koszuli.

Processed with VSCO with hb2 preset

Dlatego też jakiś czas temu wraz z Omeną, jej córką Vanessą, Kasią Glinką, Dominiką Kunicką (IG: dominica888) i Michałem Będźmirowskim (Modny Tata) wzięliśmy udział w sesji zdjęciowej prezentując na sobie wybrane modele koszul. Sesja odbyła się na 50 piętrze apartamentów Złota 44. Tylko spójrzcie jakie piękne widoki na Warszawę towarzyszyły nam podczas tego dnia.

bac1

Pierwszy raz byłam tak zadowolona z makijażu wykonanego na sesji! Kasia Sujka, jest dla mnie absolutnym mistrzem makijażu! Jest też niesamowicie pozytywną i wspaniałą osobą :) Powyżej możecie zobaczyć efekt makijażu bez żadnego filtra.

bac2

Makijażem zajęła się Kasia Sujka (klik), natomiast włosami Przemek z Vip Room Warszawa (klik). Duet wręcz idealny! :)

bac

Processed with VSCO with b5 preset

Zdjęcia wykonał Tomek Tomkowiak (klik). Poniżej możecie zobaczyć kilka, wybranych zdjęć z sesji. Pozostałe będziecie mogli zobaczyć niedługo na moich kanałach social media!

IMG_9341

_DSF8459

_DSF8321a

_DSF8074

_DSF8095

_DSF8086cb

_DSF8173cb

_DSF8393cb

_DSF8392

_DSF8510cb

_DSF8461

_DSF8442

_DSF8380

_DSF8379cb

_DSF8402

_DSF8186

_DSF8310acb

Jeśli chodzi o koszule, to część z nich, które widzicie na zdjęciach, to kolekcja jesienna, która dopiero pojawi się w sklepach. Ja totalnie zakochałam się w białej koszuli w kwiaty (ze zdjęcia głównego), w białej z żabotem, w granatowej w kwiaty oraz w „hiszpance”, którą już mogliście widzieć na moich kanałach social media! Modele są proste i ponadczasowe! Więcej modeli możecie zobaczyć na stronie James Button – klik. I pamiętajcie: każda koszula pomaga! :) Na koniec mam dla Was jeszcze filmik z planu :) Enjoy!

Do następnego!