Jakiś czas temu zamieszczałam kilka zajawek dotyczących dzisiejszego wpisu, krótkie fragmenty naszej historii i dziś wreszcie jest…! W pełnej okazałości. Historia naszej miłości! Jesteśmy razem od prawie 10 lat (w tym 2 lata po ślubie). To najpiękniejsze uczucie na świecie znaleźć swoją drugą połówkę, z którą możesz dzielić swoje szczęście, swoje smutki, pasje, zmartwienia. Nie zawsze jest kolorowo, nie zawsze jest z górki. Przeżyliśmy wspólnie ciężkie chwile, ale też te niesamowicie radosne. I najważniejsze w tym wszystkim jest to, że przeżyliśmy je RAZEM. Mój mąż, to przede wszystkim mój przyjaciel, z którym uwielbiam rozmawiać godzinami. To osoba, przy której mogę być w 100% sobą. Przy której wygłupiam się, śpiewam na całe gardło (chociaż tego nie umiem), płaczę na filmach i wiele innych. Mamy wspólne pasje, wspólne cele, wspólne marzenia. Obydwoje mamy takie charaktery, że nie odpuszczamy – krok, po kroku idziemy w swoją stronę!

Jak to wszystko się zaczęło? Poznaliśmy się w szkole, w liceum. Od tamtego czasu jesteśmy nierozłączni. Obydwoje mieszkaliśmy pod Poznaniem, w tej samej miejscowości dlatego nasze pierwsze randki polegały na… wspólnych spacerach! Już wtedy wiedziałam, że łączy nas coś bardzo dla mnie ważnego – miłość do natury. Do dziś pamiętam jak podczas naszych spotkań towarzyszył nam zapach świeżo skoszonej trawy czy zapach trawy po deszczu (znacie go, prawda?). Do dzisiaj uwielbiamy obcować z naturą, ze zwierzakami – to nasza kolejna pasja.

Processed with VSCO with hb2 preset

Gdy tylko marka DKNY zapytała mnie o pierwsze zapachowe wspomnienia naszego związku, to odpowiedź nie mogła być inna niż: zapach natury – zapach kwiatów, zapach lasu, zapach owoców zrywanych prosto z krzewów. Natomiast, gdy w moje ręce trafił nowy zapach Nectar Love momentalnie się zakochałam! Z jednej strony słodki, z drugiej orzeźwiający. Owocowy, ale też kwiatowy. Kuszący, odurzający i przyciągający. To zdecydowanie zapach miłości, zapach przyciągania. Poczujemy w nim takie nuty jak miód, żółta frezja, mandarynka, kwiat pomarańczy, wanilia, piżmo itd. Zresztą wystarczy spojrzeć na flakon, na którym jest pszczółka symbolizująca właśnie zbieranie nektaru z kwiatów. Gdy tylko pokazałam perfumy Radkowi, powiedział: „To cała TY!”.

Wiecie, że marka DKNY pochodzi z Nowego Jorku? Jest w NY pewne takie miejsce, w którym możemy obcować z naturą przez cały dzień izolując się od wielkiego miasta. Takim miejscem jest… Central Park. Central Park, którym my jesteśmy absolutnie zauroczeni. Dlatego przenieśmy się na chwilę do tego pięknego miejsca i wyobraźmy sobie, że sesja inspirowana zapachem Nectar Love została wykonana właśnie tam :) Mam nadzieję, że zdjęcia sprawią, że poczujecie klimat tego zapachu tak jak my!

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb2 preset

*DKNY NECTAR LOVE występuje w trzech różnych pojemnościach (30ml, 50ml oraz 100ml). Dostępny jest w salonach Douglas (klik).

Processed with VSCO with hb2 preset

IMG_0638

Processed with VSCO with hb2 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb2 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Processed with VSCO with hb1 preset

Zdjęcia do dzisiejszej sesji wykonał Hubert Marciniak – klik. Zobaczcie też wcześniejszą zajawkę w postaci filmiku – klik.

Do następnego!