Dzisiaj chciałabym Wam zdradzić pewien sposób na „oszczędzanie podczas zakupów” :) Czy to możliwe? Jak najbardziej. Wyobraźcie sobie, że robiąc zakupy online w swoich ulubionych sklepach (tak jak dotychczas) dostajecie bonus w postaci gotówki! Przyznam Wam osobiście, że już dawno słyszałam o tego typu serwisach, ale dopiero od jakiegoś czasu używam serwisu Bonusway. Nie jestem wielką fanką stacjonarnych zakupów, zdecydowanie częściej robię zakupy online a pieniądze, które dostaje w bonusie z serwisu odkładam na dany cel! Super sprawa!

IMG_9597

Jeśli chodzi o Bonusway, to jest to największy serwis typu cashback w Europie Północno-Wschodniej. Posiada w swojej ofercie sklepy praktycznie z każdej branży: Etam, Tous, Orsay, Diverse, Kiehls, NYX, Douglas, 4F, New Balance, Wydwanictwo Znak, Home and You, a nawet AliExpress, Media Expert i wiele, wiele innych. Nawet kupując bilety lotnicze (w Emirates, czy Qatar Airwas) możesz otrzymać bonus. Od czego zależy wysokość bonusu? Przy każdym sklepie jest informacja na temat procentu, który otrzymamy od wydanych pieniędzy. Rezerwując np. na booking.com możesz otrzymać aż 4% bonusu od zakupu. Pełną listę sklepów możecie zobaczyć tutaj – klik.

Zrzut ekranu 2017-10-01 o 21.22.01

Processed with VSCO with a2 preset

No dobrze, ale jak to działa?

1.Na początku musimy się zarejestrować (wszystko w serwisie jest darmowe) – klik.

2. Nastepnie jeżeli chcemy zrobić zakupy w danym sklepie, to wchodzimy na www.bonusway.pl , w listę sklepów i wybieramy dany sklep.

3. Jeżeli już jesteśmy na stronie sklepu (koniecznie trzeba wejść przez witrynę z Bonusway) robimy zakupy tak jak zawsze i voila!

4. Za każde zrobione zakupy serwis Bonusway przypisuje bonus do naszego profilu.

5. Gdy uzbieramy 40 zł można zlecić wypłatę.

IMG_9598

Ten serwis, to świetna opcja dla wszystkich, którzy lubią i robią zakupy przez internet. Ja osobiście niedawno zaczęłam z niego korzystać, ale bonusy, które dostaję odkładam na bilety lotnicze! Taki jest właśnie mój cel :) W prosty i i przyjemny sposób możemy uzyskać dodatkowe dochody. Jako, że zawsze chcę się dzielić z Wami moimi odkryciami, to na start mam dla Was niespodziankę. Rejestrując się przez ten link – klik, otrzymacie 15 zł bonusu powitalnego za pierwsze zakupy :) Koniecznie dajcie znać czy słyszeliście już o takiej możliwości :)

Processed with VSCO with a2 preset

Do następnego!