Jak już Wam wspominałam na kanałach social media zostałam polską ambasadorką marki Etam. To dla mnie ogromne wyróżnienie, w szczególności, że markę uwielbiam już od dawna! Jestem zachwycona ich bielizną, piżamami i wszystkimi akcesoriami <3 Dlatego jeszcze bardziej ucieszyłam się, gdy otrzymaliśmy zaproszenie do Paryża na Etam Live Show, które odbywa się raz w roku. To pokaz mody połączony z muzycznym show! Dzisiaj mam dla Was krótką relację z tego wydarzenia! Gotowi? Zaczynamy!

Processed with VSCO with a1 preset

Na początku, zaraz po przylocie do Paryża udaliśmy się na konferencję prasową w przepięknym hotelu Le Marois. Tam usłyszeliśmy kilka słów o nowej kolekcji, a także poznaliśmy twarz marki Etam – top modelkę Constance Jablonski.

Processed with VSCO with a1 preset

Po konferencji w naszym docelowym hotelu ekipa marki Etam zajęła się przygotowaniem moich włosów i wykonaniem makijażu na wieczorny pokaz.

Processed with VSCO with a1 preset

Processed with VSCO with a1 preset

wpis etam2

Na pokaz wybrałam elegancki czarno-biały look. Postawiłam na body od marki Etam, spódnicę i torebkę marki Orsay, buty Aldo oraz marynarkę od Kipi Design.

jIMG_0077

Przed pokazem mogliśmy wejść na backstage i zobaczyć jak to wszystko wygląda od kuchni. Mnóstwo ludzi… ktoś biega, ktoś robi zdjęcia, jeszcze ktoś prowadzi wywiad, przenosi sprzęt i pośród tych wszystkich ludzi – absolutnie przepiękne modelki chodzące w szlafrokach i włochatych kapciach!

Processed with VSCO with a1 preset

EAA32DBA-7A45-4744-B44E-5A4D86126519

Processed with VSCO with a1 preset

Processed with VSCO with a1 preset

Processed with VSCO with a1 preset

Processed with VSCO with a1 preset

Jeśli chodzi o sam pokaz, to Etam łączy zawsze pokaz mody z muzycznym show! W tym roku wystąpił takie gwiazdy jak Anne Marie, Charli XCX, Venice Club, La Femme, Gabriele Kane oraz NTM. Nazwy Wam nic nie mówią? To posłuchajcie tych hitów – klikklikklik. Sama byłam pozytywnie zaskoczona. A sam pokaz? Jedno wielkie WOW!!! Przepiękne modelki, cudowna bielizna i niesamowita energia!!! Mogłabym powiedzieć…. „Ja chcę jeszcze raz!”. Przez ponad 20 minut (bo tyle trwał pokaz) cały czas miałam uśmiech na twarzy, podrygiwałam w rytm muzyki i podziwiałam niesamowite projekty. Zresztą zerknijcie sami…. i dajcie znać czy wpadło Wam coś w oko! :)

5- QUEEN OF POP1

Powyżej Constance Jablonski – francuska top modelka, twarz marki Etam.

Processed with VSCO with a1 preset

3- DELICIEUSE ASIE

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

wpis etam1

1- SEXY AMAZONE1

Camille Rowe-Pourcheresse et Constance Jablonski - 10ème édition du "Etam Live Show" (Etam Lingerie) lors de la Fashion Week à Paris, France, le 26 septembre 2017. Photo by Rachid Belak/Bestimage #Models during the Etam show as part of the Paris Fashion Week Womenswear Spring/Summer 2018 in Paris, France on September 26, 2017.

1- SEXY AMAZONE 2- FESTIVAL VINTAGE

wpis etam

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cudownie, prawda? Patrząc na powyższe zdjęcia aż czuć tą niesamowitą energię towarzyszącą wszystkim na pokazie! Sam pokaz odbył się w Akademii Sztuk Pięknych w Paryżu. Zaraz po nim, na dworze odbył się festiwal, podczas którego zaśpiewały wyżej wspomniane gwiazdy muzyczne. Piękne miejsce, dobra muzyka i pyszne jedzenie prosto z food trucków. Nic więcej nie potrzeba :)

7D0FDD27-52ED-4201-9807-326BCFB4538C

Następnego dnia udaliśmy się do Lile, w którym znajduje się manufaktura Etam Tech Centre. Zobaczyliśmy jak powstaje bielizna: od samego projektowania, przez wykroje krawieckie po maszyny, które zajmują się np. marszczeniami. Mogliśmy zobaczyć materiały z jakich szyje się poszczególne modele i poznać osoby, które sprawują nad wszystkim pieczę. Niesamowicie inspirujące doświadczenie.

Processed with VSCO with a1 preset

Desktop

Tak jak Wam wspominałam, to był krótki, ale niezwykle intensywny i inspirujący wyjazd. Ciesze się, że mogę być częścią tej niesamowitej rodziny jaką jest marka Etam. Kolekcja z pokazu jest już dostępna online – klik.

Do następnego!