Dzisiaj wszyscy jesteśmy internetowi, prawda? Każdy z nas używa na co dzień telefonu, wykorzystuje różne aplikacje itd. To teraz wyobraźcie sobie, że za każde zakupy mobilne dostajecie zwrot pieniędzy. Wyobraźcie sobie, że jest to 1 zł dziennie, do 25 zł miesięcznie i nawet do 300 zł rocznie. A teraz wyobraźcie sobie, że to jest w 100% możliwe. Jak?

Processed with VSCO with a3 preset

Dzisiaj wracam do Was z wyzwaniem, które otrzymałam od banku BGŻ BNP Paribas. Zacznijmy od tego, że posiadając konto w banku z aplikacją na telefon (klik) otrzymujemy benefity z prowadzenia takiego konta. Główną korzyścią jest fakt, że każda płatność mobilna oznacza, że na nasze konto wraca 1 zł. Zatem tak jak Wam wyżej napisałam, dokonując regularnych płatności możemy otrzymać zwrot do 25 zł miesięcznie i do 300 zł rocznie. Ja zawsze powtarzam, że takie akcje, to świetna sprawa, ponieważ robiąc to co zawsze możemy dodatkowo zyskać środki na nasze codzienne wydatki.

Processed with VSCO with a3 preset

I tutaj przychodzi czas na wyzwanie, które otrzymałam od banku BGŻ BNP Paribas. Moim zadaniem było stworzenie listy zakupów mieszczących się w tych trzech przedziałach: 1 zł, 25 zł, 300 zł. I wiecie co… to wcale nie było takie proste! Co chwile wpadało mi do głowy coś nowego, ale nie chciałam, aby były to rzeczy, które nie są przydatne. Chciałam, wybrać produkty, które okażą się dobrym wyborem, dobrą inwestycją. Zobaczcie na co padł mój wybór:

1. Zakupy do 1 zł

Nie ukrywam, że przez chwilę w mojej głowie pojawiła się panika. „Co ja kupię za złotówkę?!”. Po chwili pobiegłam do lokalnego sklepiku niedaleko naszego domu i już wiedziałam co wybiorę. Lizak! Od razu przypomniały mi się czasy, gdy z dziewczynami z podstawówki wybierałyśmy się do sklepu i kupowałyśmy za 99 groszy lizaki. Poczułam się zatem jak mała dziewczynka i z miłą chęcią wróciłam wspomnieniami do tamtych lat. A lizak? No co tu dużo mówić: pyyyycha!

Processed with VSCO with a3 preset

2. Zakupy do 25 zł

Tutaj wybór był oczywisty! Jestem książkowym maniakiem, uwielbiam czytać i co rusz kupuje nowe pozycje. W skali miesiąca przez płatności mobilne można odłożyć do 25 zł – zatem taka książka, to dla mnie idealna „inwestycja”. Fakt, jest sporo droższych książek, ale ja jestem mistrzem wyszukiwania tych tańszych, lub tych w promocji. A szwedzki kryminał Camilli wyniósł mnie 24,99 zł (w standardowej cenie). Btw. bardzo polecam!

Processed with VSCO with a3 preset

3. Zakupy do 300 zł

I tutaj znowu miałam chwilę zawahania. 300 zł, to bardzo dużo zatem co kupić, aby dobrze wykorzystać te pieniądze? Na początku brałam pod uwagę swój ulubiony puder, klasyczny czarny płaszcz lub buty. Wybór jednak znowu padł na produkt, który niesie ze sobą dużo wspomnień. Wybór padł na perfumy Angel. To jedne z pierwszych perfum, które miałam okazję używać. Pamiętam jak używała ich też moja Mama. Uwielbiałam (i uwielbiam) ten zapach. Na początku nigdy mi się nie podoba, ale po chwili przeradza się w niesamowitą nutę, która towarzyszy mi cały dzień. Stwierdziłam, że to będzie idealny wybór i nie pomyliłam się! :)

Processed with VSCO with a3 preset

Zachęcam Was do podzielenia się swoją listą zakupów w tym przedziale cenowym! :) Jestem ciekawa czy szybko znajdziecie swoje produkty, czy chwilę Wam to zajmie. No i jestem bardzo ciekawa co takiego wybierzecie! Piszcie w komentarzach :)

Processed with VSCO with a3 preset

Do następnego!