Cofnijmy się w czasie do 1 stycznia 2011 roku. Tego dnia wrzuciłam na bloga pierwszy post. Jeszcze wtedy nie miałam pojęcia, że blog stanie się tak ważną częścią naszego życia. Tak, mogę to powiedzieć z ręką na sercu: to nie jest tylko moja praca, to nie jest tylko moje hobby – to ogromna część naszego życia. Piszę naszego, bo od 7 lat tworzymy go razem z mężem – w pojedynkę nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym teraz jesteśmy. Miliony wykonanych zdjęć, jeszcze więcej wiadomości od Was, mnóstwo pomysłów na wpisy, wspólne podsumowania każdej wyprawy, pierwsze filmiki na YT, ogrom radości, współpraca, wsparcie i przede wszystkim wdzięczność, że możemy to robić. Nie mogę nie wspomnieć o najważniejszym aspekcie, bez którego w ogóle nie było by BFS. Chodzi o Was! O czytelników. To niesamowite, że jesteście z nami już tyle czasu, że cały czas przybywacie. Często z Radkiem rozmawiamy, że największą frajdę sprawia nam kontakt z Wami. Wasze reakcje na wpisy, zdjęcia, wiadomości i konwersacja z Wami. Zawsze staram się odpisać każdemu! To dla mnie naprawdę niesamowite, że tworzymy razem taką małą społeczność w sieci. I za to ogromnie chciałabym Wam podziękować! Za to, że byliście, jesteście i mam nadzieję będziecie! :) Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile dajecie mi motywacji – każdego dnia! <3

Processed with VSCO with a6 preset

Bloga założyłam pod wpływem impulsu. Zobaczyłam stronę koleżanki i pomyślałam: „Dlaczego nie?”. Nie wiązałam z tym większych planów. Z czasem bardzo mi się to spodobało i zaczęłam dodawać wpisy systematycznie, a Was… czytelników zaczęło przybywać więcej i więcej. Potem wszystko potoczyło się lawinowo :) Od samego początku była to dla mnie frajda, która przerodziła się z czasem w ogromną pasję. Ja po prostu żyję tym co robię, w każdy wpis wkładam całe swoje serce i mam nadzieję, że to widać! :) Na koniec… w związku z tym, że dzisiaj BFS obchodzi 7 urodziny chciałabym Wam pokazać jak wyglądały początki. Uwaga – będzie śmiesznie, ale w końcu każdy kiedyś zaczynał :)

Desktop1

Ze swojej strony obiecuję jeszcze więcej inspiracji i motywacji. W Nowym Roku pojawi się więcej filmików na YT, kolejne rozpisane plany podróżnicze, mnóstwo stylizacji i kilka nowych, niesamowitych projektów. Trzymajcie kciuki!!!

Processed with VSCO with a6 preset

Dziękuję WAM!!!