W tym miesiącu marka Clinique wypuściła linię kosmetyków CliniqueFIT. To linia skierowana do kobiet aktywnych życiowo. Jak dobrze wiecie kocham być w ciągłym ruchu. W ostatnich tygodniach wykorzystuję każde 24h na maxa. Codzienne treningi, praca, wyjazdy, ale też w tym zabieganym świecie zawsze znajdę chociaż chwilę dla siebie i dla najbliższych. Dlatego też z marką Clinique postanowiliśmy stworzyć dla Was filmik pokazujący jeden z takich dni. Pobudka i w drogę! Załatwianie rzeczy na mieście, joga, zdjęcia, bieg, chwila dla siebie. Każdy dzień jest inny, ale każdy ma wspólne elementy takie jak zdjęcia na bloga, trening, maile, książka. W filmiku możecie zobaczyć również nowe produkty z serii CliniqueFIT – są świetnym towarzyszem takiego aktywnego dnia. Zresztą…. zerknijcie na początku na filmik :)

Jak Wam się podobało? Poniżej możecie zobaczyć dokładnie jakie produkty wchodzą w skład serii :) Wszystkie produkty możecie znaleźć w perfumeriach Sephora i na sephora.pl (klik).

1. Lekki podkład (klik)

To bardzo lekki podkład, który pozwala naszej cerze swobodnie oddychać. Nie zapycha i wygląda świeżo! Ma również delikatną, bardzo płynną konsystencje, także bez problemu nałożymy go palcami i odpowiednio rozprowadzimy. W dodatku ma również filtr SPF 40, zatem idealnie nadaje się np. na trening outdoorowy! :)

Processed with VSCO with a6 preset

2. Korygujący puder (klik)

Aby odświeżyć wygląd naszej cery nie trzeba nakładać kolejnych warstw ciężkiego pudru. Żółty puder korygujący i redukujący zaczerwienia sprawdzi się w tym idealnie. Jest bardzo delikatny, poręczny i mały (zmieści się do każdej torebki). W dodatku „wbudowana” gąbka pozwoli nam go szybko i sprawnie zaaplikować np. na strefę T (w moim przypadku). No i wbudowane lusterko, to bardzo przydatna rzecz! :)

Processed with VSCO with a6 preset

3. Róż i pomadka w płynie (klik)

To żel do policzków i ust. Nadaje im delikatny, naturalny kolor, co możecie zaobserwować na filmiku :)

Processed with VSCO with a6 preset

Processed with VSCO with a6 preset

4. Chusteczki odświeżające (klik)

Na każdy wyjazd (nie ważne czy samolotem, samochodem, blisko czy daleko) zabieram ze sobą takie chusteczki. Te z serii CliniqueFIT odżywiają i mają naturalne pH. Idealnie usuwają zanieczyszczenia i zbierają nadmiar sebum.

Processed with VSCO with a6 preset

5. Mgiełka odświeżająca do twarzy i ciała (klik)

Ten produkt to mój absolutny HIT. Mała i poręczna. Świetnie odświeża cerę. Ja spryskuje nią twarz w ciągu dnia. Nie rozmazuje makijażu – wręcz przeciwnie, odświeża go. Po spryskaniu można delikatnie przyłożyć do cery chusteczkę/bibułkę. Makijaż jak nowy – zero oznak świecenia się.

Processed with VSCO with a6 preset

A może miałyście już okazję używać któregoś z tych produktów? :)

Processed with VSCO with a6 preset

Do następnego!