Przyszedł ten dzień, kiedy mogę się z Wami podzielić projektem nad, którym pracowaliśmy w ostatnim czasie!!!! Jak dobrze wiecie od zeszłego roku jestem ambasadorką marki hi hybrid. Uwielbiam trwałość tych hybryd, różnorodność odcieni i prostą aplikację. Dlatego, gdy tylko marka zaproponowała mi stworzenie swojej autorskiej kolekcji lakierów hybrydowych, ogromnie się ucieszyłam!!! :) Zaczęły się długie przygotowania i wymyślanie całej koncepcji. Chciałam, aby była w 100% spójna z moją osobą, ale też, żeby te odcienie spodobały się  przede wszystkim Wam! Tym sposobem powstała kolekcja hi Vibes (klik) a ja zostałam hi Colour Creator całej kolekcji!

Od zawsze powtarzam, że liczy się tylko dana chwila, drobne rzeczy, które sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi. Zachód słońca, powiew wiatru, owoce zerwane prosto z drzewa, smak ulubionych lodów, czy piosenka, która przywołuje milion wspomnień! Dzięki temu, że doceniamy te małe rzeczy, nasze życie staje się pozytywne. Dlatego też linia hi Vibes nawiązuje tylko do tych pozytywnych emocji. Te 12 soczystych kolorów powstało z myślą o wakacjach, podróżach, ciepłych słonecznych dniach i radości z małych rzeczy, która towarzyszy mi każdego dnia!

DSC05411-001

No dobrze, ale pewnie jesteście ciekawi jakie kolory dla Was stworzyliśmy :) To przede wszystkim te, które przywołują u mnie pewne wspomnienia. W kolekcji hi Vibes znajdziecie między innymi kilka odcieni mojej ulubionej fuksji, połączenie z melonem, fiolet czy lazurowy turkus! Kolory są naprawdę piękne, niesamowicie soczyste i pięknie kryją – klik :)

IMG_0683

Zobaczcie też kilka kadrów z sesji zdjęciowej, która powstała przy okazji tej kampanii. Zdjęcia zrobił utalentowany Krzysztof Adamek, z którym szybko znaleźliśmy nic porozumienia – mam nadzieję, że to widać na zdjęciach :) A w tle… moje ulubione miejsca w Poznaniu i te drobne momenty, które przywołują uśmiech na twarzy. Enjoy!

hi hybrid 1

hi hybrid 6

hi hybrid 5

wetransfer-8e335e1

hi hybrid 9

hi hybrid 13

hi hybrid 14

wetransfer-8e335e

Mam nadzieję, że kolory Wam się podobają! Który przypadł Wam najbardziej do gustu? Już niedługo będę miała dla Was pewną niespodziankę związaną z kolekcją hi Vibes! STAY TUNED!

Do następnego!