No dobrze, zatem wiecie już, że jesteśmy w trakcie urządzania się. Mimo, że nasze poprzednie pokoje były prawie w całości stworzone z mebli kupionych w IKEA, to tym razem szukamy jednak różnorodności. Niemniej są takie produkty, które jak dla mnie są absolutnie niezastąpione. Dzisiaj przedstawiam Wam moje TOP 5 mebli z IKEA, które już mam u siebie – jedne z poprzedniego domu, drugie kupione i złożone, a jeszcze inne czekają na swoją kolej w kartonach. Założę się, że to jeszcze nie koniec – ale będę Wam wszystko pokazywać na bieżąco. Zobaczcie zatem co według mnie jest warte uwagi zarówno jeśli chodzi o jakość, praktyczność i wygląd! :) A już niedługo zobaczycie te produkty w naszych aranżacjach!!! :)

1. Fotel Strandmon

Fotele mamy dwa. Od… trzech lat! Są niesamowicie wygodne i pięknie wyglądają. Jedyny minus przy jasnym obiciu, to że trzeba bardzo o nie dbać – mocno się brudzą. Niemniej fotel jest zdecydowanie warty polecenia! :)

Desktop8

2. Toaletka Hemnes

Toaletkę rownież mam od 3 lat! Do dziś wygląda jak nowa i za każdym razem wzbudza same pozytywne emocje. Jest przepiękna, niesamowicie stylowa i praktyczna. Dużo miejsca i wielkie lustro – czego chcieć więcej!

Desktop7

3. Regał Liatorp

Regał, a raczej regały, to nasz nowy nabytek. Co prawda jeszcze leżą w kartonach, ale mamy zamiar połączyć trzy takie w jedną wielką biblioteczkę. Już nie mogę się doczekać! Strasznie podoba mi się ich wykończenie. Dodatkowo, regały są aktualnie na promocji! :)

Desktop6-001

4. Kanapa Vilasund

Długo szukaliśmy odpowiedniej kanapy. W końcu z polecenia zdecydowaliśmy się na kanapę z IKEA. Sporo z Was pisało, że ta kanapa jest nieśmiertelna. Obicie można prać i nic się z nim nie dzieje. Kanapa już stoi i powiem Wam, że jest niesamowicie wygodna! W dodatku się rozkłada i daje sporą powierzchnię do spania! Na żywo wygląda 100x lepiej niż na zdjęciach katalogowych o czym będziecie mogli się przekonać już niedługo! :)

Desktop5

5. Stół rozkładany Ingatorp

Stół z ozdobną nóżką idealnie pasuje do naszego wystroju. Jest przepiękny i trwały – wypatrzyliśmy go u znajomych i strasznie nam się spodobał! :) Plusem jest fakt, że stół się rozkłada do sześciu miejsc! :)

Desktop4

A Wy, macie swoje ulubione produkty z IKEA?

Do następnego!