Produktów marki FOREO używam od 2015 roku. Z samą marką współpracuję od 2016 roku. Dlaczego zdecydowałam się z nimi współpracować? Cenię sobie jakość produktów, higienę, trwałość i przede wszystkim działanie. Nigdy nie zdecydowałabym się polecić Wam czegoś, co moim zdaniem byłoby słabe. Straciłabym na swojej wiarygodności, a przecież jestem tu dla Was. Najwspanialszym momentem dla mnie jest to kiedy piszecie mi, że używacie czegoś z mojego polecenia i Wam się to sprawdza. To jest cudowne i na tym mi zależy.

DD89FF04-9D2F-4EC4-844B-27C94CA3B588

Szczoteczki do twarzy LUNA marki FOREO używam już od 3 lat. Nie rozstaję się z nią. Ktoś powie, że ona nie działa cudów, że bez sensu itd. Cudów to ona nie ma działać tylko ma nam pomóc odpowiednio dbać o naszą cerę i przede wszystkim dobrze ją oczyszczać. Usuwa zanieczyszczenia a dzięki temu kosmetyki, które stosujemy lepiej wnikają w głąb cery. Moja cera od trzech lat mocno się poprawiła – nie twierdzę, że to tylko i wyłącznie zasługa szczoteczki, ale uważam, że to jeden z aspektów, które na tą cerę podziałały i działają nadal. Ale dobrze, nie o szczoteczce dziś będzie mowa tylko o… inteligentnej pielęgnacji maską UFO (klik).

7183A919-9432-4BF0-8083-C58F549FB331

Jest to nowy produkt, który mam okazję testować od ponad miesiąca. Wygląda kosmicznie i tak też trochę działa. Zacznijmy jednak od początku. W zestawie znajdziemy urządzenie do nakładania maseczki – UFO, oraz zestaw maseczek na dzień i na noc. Przed użyciem ściągamy aplikację FOREO na telefon i zaczynamy!

ufo

1. Łączymy maseczkę z aplikacją.

2. Skanujemy kod wybranej maseczki (na dzień, na noc).

3. Wyciągamy maseczkę w płachcie i nakładamy na urządzenie UFO. Wcześniej usuwamy krążek zabezpieczający, ale po nałożeniu maski w płachcie z powrotem go zakładamy.

4. Uruchamiamy maskę w aplikacji i postępujemy zgodnie z wytycznymi, które pojawiają nam się na ekranie smartfona.

5. Kolistymi ruchami przesuwamy maseczkę po twarzy.

6. Po zakończeniu wyrzucamy maseczkę, opłukujemy UFO i gotowe.

B23B1F14-6DDD-4358-89AB-6DD8865170BA

190B731C-0408-4296-80E2-F08D7B28FAF4

Sporo tych kroków? Wyobraźcie sobie, że nałożenie maseczki to 90 sekund + pozostałe czynności, czyli cała pielęgnacji wynosi zaledwie 2 minuty.

2FC26D2F-7E76-4DC2-BCC6-EB8F08648840

No dobrze, to teraz może kilka słów o tym po co tyle szumu, czemu ta inteligentna pielęgnacja maską jest lepsza od zwykłych masek?

– Urządzenie UFO dostarcza naszej cerze wszystkie możliwe składniki z masek poprzez ogrzewanie (dzięki temu otwiera pory),  pulsację T-Sonic (wprowadza składniki do naszej skóry) oraz chłodzenie (zatrzymuje te składniki na stałe),

– dodatkowo UFO stosuje kurację światłem: na początku pojawia nam się niebieskie światło LED, następnie czerwone a na końcu zielone – można się naprawdę zrelaksować,

– w zestawie mamy dwa rodzaje maseczek na dzień (głęboko nawilża i chroni cerę przed zanieczyszczenia ze środowiska) i na noc (rewitalizuje, odżywia i przywraca naturalny poziom nawilżenia w trakcie snu),

– UFO jest bezpieczne i można jej używać do każdego typu cery,

– urządzenie jest małe i poręczne,

– urządzenie jest wodoodporne,

– jedno naładowanie starczy na około pół roku.

Ja bardzo lubię to uczucie grzania, które czujemy zaraz po przyłożeniu maseczki do twarzy. Dosłownie czujemy te wszystkie składniki. Przy systematycznym używaniu (po miesiącu) zauważyłam poprawę w kolorze cery no i przede wszystkim jest bardziej odżywiona.

EE1D582E-634A-41CA-B8D0-9993676459F4

Nie jest to tania inwestycja, ale w przypadku produktów marki FOREO kupujemy to na lata. Dzięki materiałom, które są użyte do tworzenia tych rzeczy możemy się cieszyć trwałością i higieną produktów naprawdę długo. Szczerze i z pełną odpowiedzialnością zdecydowanie Wam ją polecam. Dostępna jest w Douglasie – klik.

Do następnego!