Dzisiaj odpowiadam na pytanie, które bardzo często mi zadajecie: skąd czerpię inspirację do urządzania domu? Zacznijmy od tego, że wszystko robimy sami. Nie korzystamy z pomocy architekta zarówno jeśli chodzi o rozplanowanie przestrzeni jak i o urządzanie. Skąd zatem inspiracje?

1. Homebook

To portal, z którego bardo często korzystaliśmy i nadal korzystamy. To właśnie tutaj znaleźliśmy np. inspirację z „drewnianym” prysznicem. Podczas budowy domu codziennie przeglądaliśmy inspiracje wnętrzarskie. Platforma skupia się na trzech głównych filarach:

– INSPIRACJE, prezentuję nam tysiące inspiracji z każdego domowego pomieszczenia,

– PRODUKTY, zawiera wyszukiwarkę produktów, które możemy kupić,

-ARCHITEKCI, można uzyskać sporo porad a także dowiedzieć się jakie aktualnie panują trendy.

Dziś, praktycznie codziennie zaglądam tu w poszukiwaniu lamp i innych brakujących rzeczy ^^ Zatem mając taką internetową pomoc, działanie samemu jak widzicie wcale nie jest takie straszne :) Jeżeli szukacie inspiracji to bardzo Wam polecam!

15292830-5E84-4C0B-B41B-7CEC56BBBEC9

Desktop3

2. Konta na Instagramie

Nie ma co ukrywać – Instagram to ogromna kopalnia inspiracji. Uwielbiam przeglądać profile wnętrzarskie i się nimi inspirować. Moje TOP, do których często wracam i się inspiruję to:

@marzena.marideko

–  @deer.home

@mydomaine

@myscandinavianhome

@minimaliving

@homebook.pl

I wiele, wiele innych. Plus oczywiście często też przeglądam wnętrzarskie hashtagi. Można znaleźć absolutne perełki! :)

Desktop2

3. Sklepy wnętrzarskie z inspiracjami

Ostatni punkt to sklepy wnętrzarskie. Mimo, że wyszukuję różne perełki takie jak nasza konsola z Patiomeble, drewniane stołki z Wild Wood Stories czy różne cuda, które wypatrzę na Homebook, to mam też takie trzy sklepy, do których zaglądam bardzo często i mocno się inspiruję. To oczywiście Westwing, Homla i Zara Home. Uwielbiam je i zawsze znajdę tam coś dla siebie :)

A wy, dorzucilibyście coś od siebie? Z chęcią dowiem się skąd Wy czerpiecie inspiracje do urządzania – może podsuniecie mi jakieś kolejne fajne pomysły!

Do następnego!