Pamiętacie wpis o mojej playliście z młodzieńczych lat? Britney Spears, Christina Aquilera, Crazy Frog, Akon i wiele, wiele innych. Jeśli chcecie wrócić do tego wpisu, to zapraszam Was tutaj – klik. Dodaliście wtedy mnóstwo piosenek z Waszej młodości, o których zapomniałam, i do których fajnie było wrócić – dzięki!!! :) Planuję powoli kolejny wpis z playlistą tylko tym razem z polskimi utworami a dziś…. dzisiaj wracam do ulubionych filmów. Przedstawiam Wam moje TOP 5 filmów z czasów, gdy byłam nastolatką, seriali i bajek Disneya! To pozycje, które przypominają mi beztroskie dzieciństwo, nastoletnie przygody i które do dziś lubię sobie obejrzeć ^^Jestem ciekawa co Wy najlepiej wspominacie? Dajcie koniecznie znać!!! :)

FILMY

1. Cinderella Story

To chyba mój ulubiony film z czasów, kiedy byłam nastolatką (jeśli chodzi o filmy z tego gatunku). Do dziś pamiętam cytat, który tam się pojawił: „Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry”. Tak na mnie wpłynął, że od tamtego czasu zawsze go sobie powtarzałam i powtarzam do dziś! :)

Desktop5

2. Szkoła Uczuć

Czy jest chociaż jedna osoba, która na nim nie płakała? Piękny, wzruszający i bardzo romantyczny. Dawno go nie oglądałam – chyba czas, żeby do niego wrócić :)

Desktop9

3. Stowarzyszenie wędrujących jeansów

Uwielbiałam zarówno książki jak i filmy! Ba! Chciałam mieć takie „magiczne” jeansy. Moją ulubioną bohaterką była Lena (którą grała Alexis Bledel) i właśnie przez nią zawsze chciałam pojechać do Grecji :)

Desktop7

4. Wredne dziewczyny

Może nie był to najbardziej wybitny film, ale myślę, że każdy z mojego rocznika go lubił ^^

Desktop6

5. Córka Prezydenta

Mimo, że „Córek Prezydenta” było kilka, to ja najbardziej lubiłam tę wersję. Romantyczna, zabawna, lekka i przyjemna. No i Mandy Moore, którą wtedy uwielbiałam! :)

Desktop8

Pamiętajcie, że to tylko filmy jednego gatunku. Nie wspominam Wam tutaj np. o moim ulubionym Harrym Potterze, bo o nim będzie zupełnie osobny post ^^ Ale skoro już wspomniałam, to tak. Jestem chyba największą fanką Harrego ever!

SERIALE

1. Zbuntowany Anioł

Czy jest ktoś kto nie zna Milagros? Piosenkę Cambio Dolor mogę zanucić Wam nawet teraz i pamiętam kilka słów z refrenu. Nie pamiętam dokładnie już fabuły, ale wiem, że zawsze po szkole oglądałam jeden odcinek! :)

Desktop11

2. Jak dwie krople wody

To był zdecydowanie mój ulubiony nastoletni serial!!! Bardzo inspirowałam się strojami i fryzurami z serialu :)

Desktop10

3. Kochane kłopoty

I znowu Alexis Bledel, której byłam fanką. Obejrzałam chyba wszystkie sezony! :)

Desktop12

Pamiętajcie, że to tylko te seriale „nastoletnie”. Ogólnie uwielbiałam też oglądać z rodzicami LOST czy serial Policjanci na rowerach, ale o tym w następnym takim wpisie :)

DISNEY

1. Król Lew

Często do niej wracam!!! :) Kocham tę bajkę całym sercem. Jest bardzo pozytywna i budująca :) No i…. Hakuna Matata!

Desktop15

2. Pocahontas

Z Pocahontas zawsze się trochę utożsamiałam jeśli chodzi o miłość do natury :) No i standardowo znam cały tekst piosenki „Kolorowy wiatr”.

Desktop14

3. TOY STORY

Jedna z fajniejszych bajek! Czasami dziwię się, że niektórzy jej w ogóle nie znają. Przecież ja zawsze wierzyłam, że zabawki żyją i jak wychodzę z pokoju to zaczynają się ruszać :)

Desktop13

4. Śpiąca Królewna

To taki totalny klasyk. Ta bajka była taka prosta i taka piękna!!! :)

Desktop16

5. Dawno temu w trawie

Nie wiem dlaczego wyjście do kina na nią aż tak mi utkwiło w pamięci. Do dziś pamiętam szczegóły jak siedziałam z rodzicami na sali kinowej i ją oglądałam. Bardzo przyjemna bajka! :)

Desktop17

To by było na tyle. Jestem bardzo ciekawa jakie są Wasze ulubione, nastoletnie filmy, bajki i seriale i czy coś nam się pokrywa? :)

Do następnego!